Filtry

Zámecký Hotel Větrov

Hotel Okamžitá rezervace
Krásná 274, 35201 Krásná Ukázat na mapě

Čtyřhvězdičkový Zámecký hotel Větrov se nachází nedaleko města Aše a 15 km od Františkových Lázní. Je obdařen překrásnou, bohatou přírodní kulisou. Voda, která hojně vyvěrá z podzemních pramenů, důstojně protéká řadou vodopádů, rybníků plných ryb a dokresluje téměř pohádkovou krajinu v níž je zasazen zámek.  Hostům nabízí rozmanité elegantní ubytování, znamenitý bar a možnosti vybraného, klasického výtečného stolování. Na hosty čeká moderní sauna a široká nabídka různých typů masáží.

 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Pokojová služba Zahrada Golf 3 km Lyžařský vlek 5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Park Vlaková zastávka 5 km Bar Kavárna Restaurace Zahrádka Sauna

Pokoje

Hotel nabízí ubytování v apartmá s ložnicí, koupelnou (vč. fénu a toaletních potřeb), obývacím pokojem s LCD televizorem, minibarem a trezorem. Z oken pokojů je překrásný výhled na okolní rybníky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.