Filtry

Hotel & Restaurace Zlatý Kříž

Hotel Okamžitá rezervace
Masarykova třída 2417/43, 41501 Teplice Ukázat na mapě

Hotel Zlatý Kříž - ubytování Teplice je komfortně zařízený hotel s vyhlášenou restaurací na hranici centra a lázeňské zóny v Teplicích, zaujme Vás příjemným interiérem a vstřícnou obsluhou. Hotel nabízí 19 jedno, dvou a třílůžkových nově vybavených pokojů.

Pro hotelové hosty je k dispozici privátní, v noci uzamčené a hlídané parkoviště. Pro děti do dvou let věku, které sdílí pokoj se svými rodiči neúčtujeme žádné další poplatky. Luxusní hotel Zlatý Kříž nabízí vysoký standard nabízených služeb a ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. 

Rádi pro Vás sestavíme svatební menu dle Vašich přání a požadavků. Zajistíme květinovou výzdobu, dekoraci, živou hudbu, ubytování pro Vaše hosty a další nadstandardní služby.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Recepce Restaurace Zahrádka Terasa TV Golf 1.7 km Lyžařský vlek 11.8 km Tenisový kurt - venkovní 2.6 km Aquapark 0.64 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Kino 1.2 km Letiště 99.7 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Bar 0.13 km Kavárna 0.13 km Pizzerie 0.69 km Bazén - vnitřní 0.64 km Fitness 1 km Koupele 1 km Perličková vana Sauna 1 km Solárium 1 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení včetně koupelny s vanou a nebo sprchovým koutem, SAT/TV a internetem. K dispozici jsou také dvě třílůžková apartmá a nově luxusní apartmá vybavené mimo jiné minibarem, perličkovou a masážní vanou pro dvě osoby. 

ZK1: Hotel Zlatý Kříž 1 - Vybavení pokoje TV (české programy), WC + koupelna s vanou, Wifi připojení.

ZK2: Hotel Zlatý Kříž 2 - Vybavení pokoje LCD TV 80cm (české programy), Satelit, Lednička na pokoji, PC stůl, Fén v koupelně, WC + koupelna se sprchovým koutem, Wifi připojení, Pokoje do dvora.

Recenze

Pěkný hotel pro krátkodobý pobyt Dobré umístění, restaurace / bar na místě. Hotelové parkoviště zdarma. Snídaně je krásná, snídaně je také v angličtině. Ideální pro cestovatele rozpočtu, protože stojí jen asi 25 eur za noc. Wifi zdarma. Pouze servírka v restauraci mluví anglicky, takže může být trochu obtížné komunikovat s personálem.
Alexander E 08.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Ke stravování je pro Vás otevtřena restaurace s letní terasou, u které je dětské hřiště. Vyhlášená a komfortně zařízená restaurace na hranici centra Teplic Vás zaujme jak svým příjemným interiérem a vstřícnou obsluhou, tak i širokým výběrem jídel i druhů kuchyní. Z podniku dýchá velmi přívětivá atmosféra a profesionalita personálu je zajištěna díky dlouholetým zkušenostem v oblasti pohostinství a gastronomie. V letních teplých dnech se několika kroky lze přemístit i na krytou zahradní terasu, s níž sousedí prostory pro zaparkování Vašeho vozu, který tak máte neustále na očích.

Extra

Jsou k dispozici i kuřácké pokoje.