Filtry

Hotel Opera

Hotel Okamžitá rezervace
Komenského 996, 67551 Jaroměřice nad Rokytnou Ukázat na mapě
?
Legendární HOTEL OPERA se nachází v bezprostřední blízkosti známého barokního zámku a nádherné zámecké zahrady v Jaroměřicích nad Rokytnou. Na hosty čekají útulné pokoje, letní terasa a několik sálů pro pořádání firemních večírků, školení, seminářů, konferencí, narozeninových oslav, soukromých akcí či svateb. K aktivnímu odpočinku lze využít bowling nebo kulečník.

Okolí

Město Jaroměřice nad Rokytnou se nachází 13 km od Třebíče. Nachází se zde nejnavštěvovanější kulturní památka na Vysočině, a to barokní zámek Jaroměřice nad Rokytnou se zámeckým parkem, který je právem nazýván jako moravské Versailles. V okolí se nachází také kulturní památky UNESCO Třebíč, Znojmo, Telč, které stojí za shlédnutí. Dále je zde v okolí k vidění spousta rozhleden s překrásným výhledem a několik zřícenin. V létě se můžete ochladit na zdejším koupališti, a též na nedalekém koupališti v Moravských Budějovicích. V blízké Třebíči se nachází Aquapark. Na řece Jevišovce u Jevišovic je jedna z nejstarších kamenných přehrad ve střední Evropě. Pro děti a milovníky zvířat je v Jihlavě k navštívení Zoologická zahrada.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Expresní check-in Expresní check-out Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi Terasa TV Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko Billiard Bowling Půjčovna kol 16.6 km Tenisový kurt - venkovní 8.5 km Aquapark 2.5 km Autobusová zastávka 0.56 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.29 km Divadlo 16.5 km Houbaření Kino 14.5 km Park 0.01 km Vlaková zastávka 2 km Bar Kavárna Pivnice Pizzerie Restaurace Snídaně Vinárna 0.05 km Zahrádka Masáže Sauna

Pokoje

Ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Do restaurace je možné se přijít najíst od 10 do 22 hodiny.

Pro hosty:

Snídaně od 8:00 do 9:30

Obědy od 10:00 do 14:15

Večeře od 18:00 do 20:00

Jak se k nám dostat?

Přímo u hotelu se nachází autobusové nádraží.