Filtry

Zámecký statek Býkov

Hotel Na poptávku
Hromnice 55 (cca 1 km severně od obce Hromnice), 33011 Hromnice Ukázat na mapě
?

Citlivá rekonstrukce tohoto památkově chráněného objektu přinesla zachování jednoho z mála statků postavených v selském baroku. Tento dvůr byl postaven v r. 1703 Svatým řádem cisterciánů pod tvůrčím úsilím opata Plaského kláštera Evžena Tyttla. Předposledním vlastníkem byl kancléř Václav Kliment, kníže von Metternich. Objekt byl koupen ve zcela zchátralém stavu. Po 3 letech náročné rekonstrukce se však majiteli podařilo tuto stavbu zrenovovat a zachovat tak vzácnou historickou stavbu nejen pro budoucí naše, ale i evropské generace.  Tento objekt se nalézá uprostřed nedotčené přírody v nádherné lesnaté krajině, která je opravdovým rájem pro milovníky dovolené v přírodě.

 

Hotelové služby:

Celý kolektiv pracovníků Zámeckého statku Býkov je připraven svými službami zajistit co nejpříjemnější pobyt našich hostů a zajistit všechny uvedené suižby.

Zámecký statek Býkov zajišťuje následující služby: Sauna, Moderně vybavené fittnes studio, Whirpool, Masáže (nutno objednat předem), Wifi Internet připojení ve všech společných prostorách a v některých pokojích, Denní úklid, Děti a domácí mazlíčci vítáni, parkoviště bez poplatků


Okolí

Navštívit lze letecké muzeum Zruč, evropský unikát „Cervene jezírko„ Hromnice či metropoli západočeského kraje Plzeň. Na letišti Plasy, vzdáleném pouze 8 km, je možno pronajmout letadlo na vyhlídkové lety a vychutnat si tak pohled na malebnou krajinu Plzeňska.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Zahrada Billiard Golf 7 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Rybolov Pivnice Restaurace Zahrádka Fitness Masáže Sauna Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Zámecký statek Býkov nabízí ubytování ve 35 komfortních pokojích:

                       • 11 jednolůžkových pokojů

                       • 12 dvoulůžkových pokojů

                       •  5 čtyřlůžkových pokojů

                        • 2 pětilůžkové pokoje

Z toho jsou 3 pokoje pro tělesně postižené.

Všech 35 pokojů nabízí následující vybavení:

- koupelnu se sprchovým koutem či vanou, WC

- část pokojů je vybavena TV, telefonem a internetovým připojením

Cena pokoje zahrnuje snídani, DPH a místní poplatky.

 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Bezpečné prostředí pro děti s dětským hřištěm a trampolínou. Při špatném počasí dětská herna v hotelu. Děti do 6 let zdarma, od 7 - 12 let za 250,- Kč/osoba.

Stravování

 V hotelové restauraci můžete ochutnat zvěřinu, ryby, steaky, kuřecí a vepřové maso, těstoviny, saláty, bezmasá a dětská jídla.

Srdečně Vás zveme na hodování  a speciality. V prostorách „Černé kuchyně„ můžete okusit staročeská jídla, ve vinárně pak jídla středověká. Při pěkném počasí lze posnídat na terase a vychutnat si pohled na nedotčenou krajinu.

 

Extra

Hotel disponuje 35 pokoji, restaurací, 3 salonky a 2 sály - kapacita 20-600 míst. Pořádáme svatební obřady civilní (svatební síň) i církevní (vysvěcená kaple sv.Jana Nepomuckého).

Nabízíme příležitost k pořádání firemních a rodinných společenských akcí, rautů, banketů, školení, seminářů a rekvalifikačních kurzů, workshopů, módních přehlídek. Nabízíme pronájem: salonku Metternich – až 25 osob, sálu Sv. Jana Nepomuckého – pro 50 osob, kongresový sál Tyttl - 120 osob.