Filtry

Hotel Veronika

Hotel Okamžitá rezervace
Mírové náměstí 3d/519, 70030 Ostrava Ukázat na mapě
3,2

Hotel Veronika*** nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v blízkosti centra Ostravy. Individuální požadavky našich hostů nám umožňuje splnit nabídka 56 pokojů v různých typech s celkovou kapacitou 123 lůžek. Hotelové pokoje jsou typu STANDARD*** a typu LUX***. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Snídani můžete zakoupit na recepci hotelu za 110 Kč. Dobrým servisem a chutnou domácí kuchyní se pyšní naše restaurace. Může se stát i místem pro klidné a příjemné setkaní s přáteli či obchodními partnery. Recepce hotelu je otevřena nepřetržitě. K dispozici máme i externí školící prostory s kapacitou 14-56 osob.


Okolí

Externí školící prostory, vzdálenost 3 minuty chůze od budovy hotelu. Kapacita 14-56 osob. 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Kanceláře k pronájmu Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 2 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Recepce Taxi TV Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.14 km Golfový trenažér 2 km Horolezectví 2 km Šipky 0.15 km Tělocvična/sportovní hala Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.01 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 0.1 km Kasíno 2.1 km Kino 2.6 km Park 0.3 km Tramvajová zastávka 0.01 km Cukrárna 0.79 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Bazén - venkovní 6 km Bazén - vnitřní 6 km Fitness 0.5 km Masáže Parní sauna 3 km Sauna 3 km

Pokoje

Pokoje typu LUX *** - pokoje vybavené novým hotelovým nábytkem, stolečkem s křesílky, LCD televizí, součástí pokoje je koupelna s vanou, WC;   Pokoje typu STANDARD *** - jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC a LCD TV, v pokojích je  hotelový nábytek barvy třešeň, koberec či plovoucí podlaha a příjemnou atmosféru dotváří záclona;  Na všech pokojích bezdrátové připojení k internetu WiFi zdarma.

Recenze

Hotel s výhledem na Bolt Tower v Dolních Vítkovicích Toto ubytování jsem využila v rámci služební cesty. Pokoje obyčejné, ale čisté, koupelna starší se slabých zápachem z kanalizace. Výhled na Bolt Tower je zajímavý hlavně v noci, kdy je věž krásně osvětlena. Pokoje s výhledem na náměstí jsou rušnější, neboť je slyšet kostel, tramvaje hosty, uklízečky... Snídaně překvapivě bohatá, teplá i studená, včetně kávovaru. Měli jsme i oběd a ten byl také dobrý. Personál ochotný. Na přespání doporučuji.
jolanawolf 10.2019

velmi kvalitní ubytování v poměru k ceně Jednoduché zařízení ale vždy čisto, ochotný a usměvavý personál jak v recepci tak při snídani, snídaně formou bufetu vzhledem k ceně ubytování překvapivě bohaté. Restaurace na večeře už slabší , včetně personálu .
Jri L 04.2019

Kvalita za rozumnou cenu Hotel v centru u radnice. Lokalita - no, Ostrava. Je třeba počítat s tím, že potkáte lidi napříč socioekonomickým spektrem, tudíž jsem měl např. strach, že mi vykradou auto. Sehnat drogy či nějakou nemoc tudíž není problém přímo před hotelem, ale to samozřejmě provozovatel nemůže úplně ovlivnit. Vybavení spartánské, ale s ohledem na cenu ok. Co mi vadilo hodně, byla špinavá vana, druhý den tekla v koupelně dost žlutá voda, pravděpodobně průsak z nějakého dolu. Velmi vstřícný a ochotný personál.
Honzinus 01.2019

levné ubytování Ubytování levné,kousek do centra-restaurace nic moc-ale v centru se to vynahradí.Pokoje spíš jako ubytovna,ale za ty peníze to jde.Možnost parkování u hotelu je zdarma.Nabídka meny v restauraci dosti pokulhává.
petrgre 01.2018

Takové...retro Zařízení pokoje bylo ucházející. Postele dost vrzaly.Koupelnové zařízení už něco pamatovalo. Snídaně byly formou bufetu a byl velký výběr potravin. Restaurace co patří k hotelu je socialistické retro.
Tulrika86 09.2016

Dostupnost a rezervace

Události

Slevové akce pro hotelové hosty

10% sleva na konzumaci v restauraci Roxbery www.roxbery.cz
20% sleva na prohlídky DOV www.dolnivitkovice.cz

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 10 m Centrum: 2 km Vlakové nádraží: 5 km Letiště: 10 km