Filtry

Hotel Chicago

Hotel Na poptávku
Blatenská 95, 43003 Chomutov Ukázat na mapě

Hotel Chicago je nově zrestaurovaný hotel ve dvou vzájemně propojených domech starých přes sto let.

Je vhodný zejména pro cestovatele mladé duchem, pro firemní pobyty i pro mladé rodiny. Tento hotel nabízí skvělé možnosti pro pořádání večírků a oslav.


Okolí

Hotel Chicago se nachází zhruba 10 minut chůze od historického centra města a současně 10 minut chůze od vstupu do Bezručova údolí, které je nejdelším údolím Krušných hor. Tato strategická poloha umožňuje hostům snadný přístup k historickým památkám a zábavě v centru města i do ticha přírody. V blízkosti hotelu se nachází sportovní centrum, které nabízí posilovnu, saunu, kurty na squash a další sportovní aktivity.

Hotel disponuje vlastním chráněným parkovištěm s vjezdem z Rooseveltovy ulice. Nejbližší zastávka MHD se nachází ve vzdálenosti 50 metrů, nejbližší vlakové nádraží je vzdáleno zhruba 300 metrů.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Expresní check-in Expresní check-out Místo vyhrazené pro kuřáky Praní prádla TV Vícejazyčný personál Bowling 0.7 km Squash/ricochet 0.8 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Autobusová zastávka 0.1 km Dětské hřiště 0.4 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Bar Kavárna Restaurace Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.8 km Sauna 0.8 km

Pokoje

V hotelu je celkem 22 pokojů pro 38 hostů, některé ve stylu amerických hotelů, některé v rustikálním stylu.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a koupelnou, v pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku