Filtry

Hotel ARCADIE

Hotel Na poptávku
Horní 148, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?
Hotel je pouhých 100 m od náměstí, díky tomu jsou všechna turisticky nejatraktivnější místa dostupná pěšky.

Hotel ARCADIE nabízí zcela nové ubytovací prostory v klidném prostředí. Důraz je kladen na maximální pohodlí a ochranu soukromí hostů.

Celková kapacita hotelu je 29 lůžek v 11 luxusně nadstandardně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.

V hotelu nechybí konferenční místnost s cateringovými službami. Kapacita 25 osob může být využita ke školením, firemním prezentacím, apod.

Hotel nabízí směnárenské a sekretářské služby, hotelové 9 - ti místné taxi, které zajišťuje i odvoz na nedaleké hlídané parkoviště.


Okolí

V letních měsících můžeme zajistit např. výlet na raftu, celoročně prohlídky města s průvodcem, výlety a okružní jízdy po okolí, zajišťujeme vstupenky na kulturní i sportovní akce, případně zprostředkujeme i další využití volného času ve městě a jeho okolí podle osobních přání hostů.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Přednáškový sál Sekretářské služby Směnárna Taxi Aerobik 3.5 km Bowling 0.2 km Golf 7 km Půjčovna kol 0.1 km Půjčovna sportovního vybavení 0.1 km Squash/ricochet 3.5 km Tělocvična/sportovní hala 2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.05 km Divadlo 0.05 km Houbaření Jízda na koni Kino 2 km Noční klub 0.05 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.05 km Internetová kavárna 0.2 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.05 km Pizzerie Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 2 km Fitness 3.5 km Jóga 3.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Masáže 0.05 km Sauna 0.05 km

Pokoje

Každému pokoji přísluší komfortní koupelna s vanou i sprchovým koutem, dále TV, telefon, internetové připojení, trezor a lednice. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.