Filtry

Pension Sedmikráska

Pension Na poptávku
K Mýtu 47, 25753 Vojkov Ukázat na mapě
1,0

  V blízkosti hotelu cca 500 m se nachází moderní bowlingová herna.


Okolí

Krásné klidné místo s nadmořskou výškou 464m, takže si budete připadat jako na horách (cca 2000m možnost lyžování) a přitom jsme nedaleko Říčan a 20km od Prahy. Za hotelem je les, kde vede turistická stezka do Ladova kraje.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Obchodní centrum 3 km Pokojová služba Taxi Terasa TV Vícejazyčný personál Zahrada Aerobik 1 km Bowling 0.5 km Golfový trenažér 0.3 km Lyžařský vlek 8 km Minigolf 0.3 km Squash/ricochet 3 km Střelnice 5 km Tenisový kurt - venkovní 4 km Tenisový kurt - vnitřní 4 km Úschovna jízdních kol Aquapark 5 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 3 km Divadlo 4 km Houbaření Jízda na koni Kino 4 km Park 5 km Přírodní koupání 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4 km Cukrárna 2 km Kavárna 2 km Pivnice 1 km Pizzerie 0.3 km Restaurace 1 km Snídaně Vinárna 1 km Zahrádka 2 km Kadeřnictví/salón krásy 1 km Masáže 0.3 km

Pokoje

Pokoje splňují běžné standardy *** hotelu.Podívat se můžete ve fotogalerii.

Recenze

Čisté ... ale hrozné. Zaměstnanci jsou rasistickí a nerozvážní. Byl jsem urazený a posměšněný a personál neudělal nic, aby přinesl pořádek na místo. Vlastně jedna osoba v personálu mě falešně obvinila, že jsem ji začala. Na sideto, že je to dobré místo.
itson2018 05.2018

Recepční LITERALLY mě napadl. Objednal jsem pokoj. V noci jsem se objevila (vybrala jsem "nevím", kdybych přijela do rezervace). Ukázala jsem muže na recepci ručně napsanou poznámku o názvu hotelu, aby zjistil, jestli je to místo (které to bylo) . Vzal si mě a řekl mi, abych odešel. Když jsem se zeptal na podložku, chytil mě za krk, vytlačil mě, držel mě u stěny venku a ve skutečnosti se mě snažil udeřit. Udeřil jsem ho v naprosté sebeobraně, pak odešel. Jejich bezpečnostní kamery to nevyvrátí.
Karl G 05.2018

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Na hotelu se podávají snídaně od 7.00-10.00 .

Extra

Ubytování se hodí jak pro turisty tak i pro obchodní cestující.

Jak se k nám dostat?

Poblíž hotelu cca.300m je autobusová zastávka s frekvencí do půl hodiny.