Filtry

Hotel Oáza

Hotel Okamžitá rezervace
Jeremenkova 1835/106, 14000 Praha Ukázat na mapě
3,0

Hotel OÁZA se nachází nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu.

Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy. V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou, v areálu je také kosmetický salón, fitness a restaurace, která nabízí každý všední den denní menu v čase obědů.

Ubytování je možné v jednolůžkových až třílůžkových pokojích, wifi připojení je zdarma.  Každý pokoj má svůj vlastní balkon.

Snídaně, která je zahrnuta v ceně ubytování je od 7:00 do 10:00 hodin.

Osobní přístup k našim hostům je samozřejmostí.

Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště - cena 100,-CZK pro hotelové hosty, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu


Okolí

Hotel OÁZA je nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu. Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy, V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou.

Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu

Parkoviště je od 1.11.2018 zpoplatněno za spec. cenu pro hotelové hosty 100,-CZK.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.5 km Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Recepce Sekretářské služby Směnárna 1 km Taxi TV TV místnost Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 1.5 km Beachvolejbalový kurt 0.8 km Horolezectví 4 km Minigolf 0.01 km Půjčovna kol Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 9 km Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 5 km Divadlo 3 km Kasíno 0.6 km Kino 3 km Noční klub 5 km Park 0.8 km Vlaková zastávka 3 km Bar 0.2 km Internetová kavárna 0.7 km Lobby bar Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.01 km Restaurace 0.2 km Snídaně Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.01 km Masáže Parní sauna 1 km Sauna Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Ubytování je možné ve jednolůžkových až třílůžkových pokojích, wifi připojení je zdarma.  Všechny pokoje mají vlastní balkon. Osobní přístup k našim hostům je samozřejmostí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Události

OAZA hotel Vám nabízí zajištění mnoha dalších služeb: průvodce, prohlídky Prahy  a dalších měst v ČR, transfer z letište taxi, nebo minibus za speciálni cenu, pronájem auta apod.

Stravování

Snídaně - formou bufetu

Extra

OAZA hotel Vám nabízí zajištění mnoha dalších služeb: rezervace restaurací, průvodce, prohlídky Prahy a dalších měst v ČR, transfer z letište taxi, nebo minibus za speciálni cenu, pronájem automobilu, apod.

Jak se k nám dostat?

Hotel OAZA je nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu. Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy. V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou.

Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště - cena 100,-za den pro hotelové hosty, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu