Filtry

Hotel Corso

Hotel Na poptávku
Palackého 175, 33701 Rokycany Ukázat na mapě
Nově otevřený rodinný hotel Corso v Rokycanech nabízí ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji, ve dvou dvoulkůžkových pokojích a ve třech apartmá. Naši hosté mohou využít možnosti parkování na uzavřeném parkovišti hotelu. Hostům je dále k dispozici hotelová restaurace a internetového připojení na pokojích. První zmínka o Rokycanech se objevuje již v 10. století. Na královské město bylo povýšeno v roce 1564. Dominantou města je chrám Panny Marie Sněžné původem z 1. pol. 14. století, barokní městská radnice a mariánský sloup. Hojně navštěvované je Muzeum Dr. B. Horáka, Vojenské muzeum na demarkační linii a hvězdárna. Historické jádro města bylo v roce 1992 vyhlášeno městskou památkovou zónou. V okolí Rokycan najdete mnoho dalších historických památek.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí TV Restaurace Terasa Bowling 2.6 km Golf 7.1 km Tenisový kurt - venkovní 1.8 km Úschovna jízdních kol Aquapark 48 km Autobusová zastávka 0.27 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 16.2 km Letiště 63 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.78 km Cukrárna 0.13 km Kavárna 0.13 km Pizzerie 0.02 km Zahrádka Bazén - vnitřní 1.6 km Fitness 2.3 km Masáže 0.77 km Wellness/lázně 0.77 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Jak se k nám dostat?

Rodinný hotel Corso se nachází na trase mezi Plzní a Prahou. Praha je dosažitelná do 45 minut a Plzeň do 15 minut. Hotel je nově otevřen a vybavení tomu odpovídá. Ve městě je pak hotel situován do klidné pěší zóny.