Filtry

Pension Žlutý dům

Pension Na poptávku
Lindauerova 376/5, 30100 Plzeň Ukázat na mapě

Pension Žlutý dům se nachází nedaleko centra města Plzně a jeho okolí nabízí mnoho kulturních aktivit. Ubytování je zprostředkováno v 1-6 lůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou, TV a možností připojení na wi-fi internet. V Pensionu je možno se občerstvit v baru a pro hosty možnost snídaní. Parkování je zajištěno na parkovišti přímo před objektem.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.02 km Nekuřácké prostředí Informační služba Kuchyň Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Taxi TV TV místnost Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Aerobik 0.3 km Billiard 0.5 km Bowling 1 km Golf 5 km Golfový trenažér 5 km Minigolf 3 km Půjčovna kol 2 km Šipky 0.5 km Squash/ricochet 2 km Střelnice 2 km Tělocvična/sportovní hala 2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.5 km Kasíno 0.3 km Kino 2 km Noční klub 0.5 km Park 0.5 km Tramvajová zastávka 0.1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Bar 0.8 km Snídaně Bazén - venkovní 2 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 0.1 km Cukrárna 1.2 km Kavárna 1.2 km Pivnice 1 km Pizzerie 1.5 km Restaurace 0.9 km Snack bar 0.2 km

Pokoje

Ubytování je zprostředkováno v jednolůžkových až šestilůžkových pokojích nebo v Našem apartmánu, ve kterém je možnost kuchyně. Pokoje obsahují sprchový kout nebo vanu se sprchou, WC a televizi se set-top boxem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Jak se k nám dostat?

V okolí pensionu se nachází jak vlakové, autobusové tak tramvajové zastávky.