Filtry

Hotel Astra

Hotel Okamžitá rezervace
Srby 184, 27302 Tuchlovice Ukázat na mapě
?

Hotel Astra se nachází na lesním oploceném pozemku. V prostorách hotelu se nachází tenisový kurt s osvětlením, 2x plážový volejbal, relax centrum (krytý bazén 12x8m,  sauna se sprchou , billiard, stolní tenis, šipky, masáže). Hotel také nabízí prostory pro školení, jednání, bankety, prezentace a kongresové služby. K dispozici je velké parkoviště hlídané kamerovým systémem.


Okolí

 Hotel je umístěn v rozsáhlé a ekologicky čisté lesní lokalitě, na okraji CHKO Křivoklátsko. V blízkosti hotelu se nachází letní sídlo prezidenta ČR - Lány, hrady Karlštejn a Křivoklát a další významné kulturně-historické památky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Praní prádla Přednáškový sál Recepce TV Výtah Zahrada Beachvolejbalový kurt Billiard Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.01 km Autobusová zastávka 0.05 km Dětské hřiště Houbaření Rybolov Vlaková zastávka 2 km Restaurace Vinárna Zahrádka Bazén - vnitřní Fitness Masáže Perličková vana Sauna Parkoviště pro autobusy a kamiony Stolní hry Cyklotrasy v okolí

Pokoje

Hotel je rozdělen do dvou křídel (A/B), která se liší vybavením a velikostí pokojů. Pokoje v části A přošly v březnu 2009 celkovou rekonstrukcí. Křídlo A disponuje útulnými pokoji s koupelnou vybavenou wc a sprch. koutem. Dále nabízí možnost ubytování v apartmánech. Křídlo B obsahuje dvou, tří, čtyřlůžkové a bezbariérové pokoje vybavené odděleným WC a koupelnou s vanou. Standardně jsou pokoje vybaveny telefonem,  TV, SAT a wifi. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Restaurace nabízí minutkovou kuchyni, ale vycházíme vstříc i hostům s osobitým jídelníčkem jako jsou např. vegetariáni.

Extra

rozsáhlé konferenční služby - 8 sálů

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 20 m Vlakové nádraží: 2000 m