Filtry

GOLF HOTEL AUSTERLITZ

Hotel Na poptávku
Na golfovém hřišti 1510, 68401 Slavkov u Brna Ukázat na mapě
?
Hotel nabízí celoroční ubytování v šesti samostatných bungalovech o celkové kapacitě 60 osob. V každém bungalovu se nachází šest dvoulůžkových pokojů, které jsou spojeny společnou chodbou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV set, bezplatnou wifi a menší terasu. Součástí hotelu jsou také tři apartmány, které tvoří dvě samostatné místnosti, sociální zařízení, TV set, bezplatná wifi, kuchyňský kout a menší terasa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a parkovací místa jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Terasa TV místnost Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.83 km Billiard 1 km Bowling 19.5 km Golf Aquapark 0.5 km Autobusová zastávka 1.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.02 km Houbaření Přírodní koupání 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.1 km Bar Cukrárna 1.1 km Pivnice 2.1 km Pizzerie 1.3 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 11 km Masáže 1.2 km Perličková vana 1.2 km Sauna 1.2 km Solárium 1.2 km Wellness/lázně 1.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Hosté hotelu mají k dispozici prostory restaurace, která je vzdálena cca 25-55 m od jednotlivých bungalovů a nabízí skvělou kuchyni. Součástí restauračního zařízení je recepce, bar, klubové zázemí, školící místnost a taneční parket. Vedle recepce je umístěn PRO SHOP s golfovými potřebami. Moderní interiér restaurace ještě umocňuje vhodné umístění venkovní terasy, která nabízí jedinečný pohled na golfové hřiště a Slavkovský zámecký park.