Filtry

Penzion U Zelené ratolesti

Pension Okamžitá rezervace
Husova třída 1847, 37001 České Budějovice Ukázat na mapě

Penzion v centru Českých Budějovic s vlastním parkovištěm se nachází na strategickém místě, přímo v centru, nedaleko Výstaviště a historického centra města a přitom přímo u cyklostezky.

Součástí Penzionu jsou dvě vyhlášené budějovické restaurace, Kozlovna a Plzeňka, s prvotřídní kuchyní a výborným pivem přímo z tanku a letní terasou se vzrostlými stromy.

Penzion je umístěn v zadní budově a svým hostům poskytuje ničím nerušený pobyt. Většina pokojů je situována k řece, s výhledem na staré město a hosty tedy neruší ani restaurace, ani provoz z ulice a přitom jsou v centru dění.

 

 

 


Okolí

Výstaviště České Budějovice, Plovárna, Sportovní hala, Budvar aréna, Nákupní centrum Igy, Rabštejnská věž, Černá věž, Náměstí České Budějovice.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0 km Nekuřácké prostředí Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka TV Vícejazyčný personál Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.4 km Divadlo 0.6 km Kasíno 0.4 km Kino 0.8 km Noční klub 0.4 km Park 0.4 km Vlaková zastávka 2.5 km Pivnice Pizzerie Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 0.2 km Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.3 km Sauna 0.2 km Recepce

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a sprchu. Budova je kulturní památkou a poslední renovace pokojů proběhla v únoru 2018.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Jak se k nám dostat?

MHD zastávka Zelená Ratolest.