Filtry

Hotel Praděd Rýmařov

Hotel Okamžitá rezervace
náměstí Svobody 456/12, 79501 Rýmařov Ukázat na mapě

Tříhvězdičkový hotel Praděd, ležící v obci Rýmařov, nabízí příjemné ubytování při návštěvě Jeseníků. Hotel je nově zrekonstruovaný a poskytuje ubytování na vysoké úrovni. Vhodný je pro soukromé dovolené, ale i hromadné či firemní akce. Užít si zde můžete program, sestavený přímo pro Vás naším personálem, nebo jen tak relaxovat v okolní krásné přírodě. U hotelu je zajištěno kryté parkování, stravování je možné v restauraci hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Taxi Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.2 km Horolezectví 10 km Lyžařský vlek 10 km Squash/ricochet 0.2 km Úschovna lyží Diskotéka 0.2 km Houbaření Jízda na koni Noční klub 0.15 km Rybolov Bar Cukrárna 0.1 km Pizzerie 0.1 km Restaurace Vinný sklípek 0.2 km Zahrádka Bazén - vnitřní 0.3 km Masáže 0.2 km Perličková vana 0.4 km Sauna 0.4 km Dětský koutek Postýlka Snídaně Kino 0.5 km Turistické trasy v okolí

Pokoje

Celková kapacita hotelu je 15 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoulůžkové apartmány. Na každém pokoji je vlastní sociální zařízení ( umyvadlo, vana, WC).

Recenze

Hrůza a děs Přesně dle nadpisu - to Vás čeká jestliže se odvážíte vstoupit do tohoto lokálu. Doby kdy vyhlášený Praděd byl chloubou s vyhlášenou kuchyní je dávno minulostí. Dal jsem si tři pokusy. Tady by se to mělo zavřít než se stane malér. Nepořádek, neskutečný puch, slabé osvětlení (chápu to aby nebyl vidět ten binec), toalety šílená zkušenost, pivo točené bez pěny páchlo nepopsatelně, údajně Kozel... no hrůza. Co na kychyni? Výběr asi jako z dob osmdesátych, žádný pokrok vpřed, vše smažené neskutečně mastné, maso tuhé, zelenina tady asi neroste, talíře a příbory špinavé. Jesenická oblast ana lístku není ryba? Nápad s něčím originálním - tolik možností jako domácí sýrárny v okolí, medové farmy, bio hovězí, křepelčí farma, rybářství u Šumvaldu, farma s husokachnami a podobně. Tady si
Kachna007 09.2019

Žádný Ráda bychse s Vámi podělila o zážitek v tomto podniku. Dne 17. Listopadu 2018 jsem byla v to to podniku s přáteli na pivo. Již jsme byli už trochu napíté a pozitivní nálada nechyběla.Seděli jsme u vchodu na zahrádku, kde se kouřilo. V místnosti byly dveře do malé světničky. Byla jsem zvědavá a podívala se kam dveře pokračují ( podotýkám,že jsem nic nerozbila a ne odcizila) pak jsem stála u dveří že odejdu. Kolem šel náhodou pan majitel.Byla jsem zde bezdůvodně napadena od majitele podniku, který zrovna byl v baru, kde byla akce na které též popíjel. Uhodil mne rukou do obličeje za absurdní situaci.... rozhodně takový podnik s takovým panem řídicim nedoporučuji.... Byl agresivní a slovně mne urážel typu "kráva, piča" a podobně a vyhazoval mne z baru. S panem jsem se snažila
Helenka B 11.2018

Hotel Praded si užil náš pobyt Byli jsme na návštěvě češtiny, když jsme se účastnili mistrovství světa na házení nožů a seker. Oblast byla velice chudá, ale byla velmi přátelská a čistá. Zdálo se, že dali do prostoru trochu peněz, když jsme tam byli. Hotel byl velmi přátelský a vstřícný, ačkoli jen hospoda mluvila trochu anglicky, ale my jsme byli cizinci ve své zemi! Jídlo bylo upřímné rodinné jídlo, chutné a dobrá hodnota. Pivo bylo krásné a kolem 90 p pint. Pohodlné postele. Základní, ale komfortní hotel, určitě se vrátí! Opravdu miloval i zemi.
mandymicra 10.2018

Jednoduché ubytování za nízkou cenu Dobré východisko na túry do Jeseníků. Pokoje v druhém patře malé, v našem pokoji nebyla ani šatní skříň, ani lampičky u postelí. Do pokojů otočených do dvora nedoléhá hluk z ulice ani z restaurace v přízemí, ruší pouze zvuk ze dvou věžních hodin. Jednoduché servírované snídaně jsou možné už 6 hodin (kromě nedělí), v případě více hostů ještě talíř se sýrem a šunkou pro všechny, výborná káva z automatu.
Pavel02 10.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.


Stravování

Hotel umožňuje stravování v příjemném prostředí stylové restaurace s barem. Na jídelním lístku nabízíme: asijskou kuchyni, italskou kuchyni, speciality národní kuchyně, jídla ze zvěřiny, speciality na grilu, značková moravská vína, výborné pivo.