Filtry

Hotel a ubytovna Pod Horkou

Hotel Na poptávku
Pod Horkou 325/5, 67904 Adamov Ukázat na mapě
Hotel Pod Horkou nabízí ubytování různých kategorií ve třech tarifech odstupňovaných podle délky pobytu. Ubytovaní hosté mají k dispozici posilovnu, stolní tenis, připojení k internetu na pokojích i v recepci, společenskou místnost s televizí a prádelnu. Pokud není pokoj vybaven kuchyňským koutem, můžete použít společnou kuchyňku na patře.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Recepce Směnárna Úschovna jízdních kol Houbaření Pivnice Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní 0.15 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

V areálu Hotelu Pod Horkou se nachází nejen restaurace, kde se po celý den podávají teplá jídla včetně poledního menu, ale také bar s kulečníkem a venkovní terasa s obsluhou.

Extra

V celém hotelu k dispozici wi-fi připojení, které je zdarma.

Jak se k nám dostat?

Hotel Pod Horkou se nachází na okraji Národní přírodní rezervace Moravský kras, které je známa především jeskyní Macocha, vápencovými jeskyněmi a unikátní plavbou po podzemní říčce Punkvě. Do Adamova ústí Josefovské údolí, kde se nachází Býčí skála, huť Františka s museem a další zajímavosti.