Filtry

Hotel Baltaci U Náhonu

Hotel Okamžitá rezervace
U Náhonu 3946, 76001 Zlín Ukázat na mapě
4,0

Baltaci Hotel Zlín se nachází v klidném prostředí, přitom ale velmi blízko centra krajského města Zlín. Všechny pokoje jsou bez výjimky upraveny tak, aby uspokojily i velmi náročné požadavky na ubytování. Hotel Baltaci Zlín má pokoje kategorií Standard Class, First Class a Suite. Každý si tak může vybrat přesně tu kategorii, kterou preferuje. Všechny hotelové prostory jsou důsledně řešeny jako bezbariérové, zdarma je pak k dispozici WiFi připojení k internetu. Zajistíme také praní a žehlení oděvů. Pracovníci hotelu jsou připraveni zajistit Vám vstupenky na vybrané kulturní, sportovní a společenské akce.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Průvodce Recepce Rezervace letenek Sekretářské služby Směnárna Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 2 km Divadlo 1 km Houbaření Kino 1 km Park 1.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4 km Snídaně Zahrádka Masáže 1 km Sauna Obchodní centrum 1 km Zahrada Zdravotní středisko 1 km Noční klub 1.5 km Lobby bar Aerobik 1.5 km Billiard 0.5 km Bowling 1.5 km Fitness 1.5 km Kadeřnictví/salón krásy 1 km

Pokoje

Hotel nabízí celkem 32 pokojů rozdělených do kategorií Standard Class, First class, De Luxe s vířivou vanou a Suite. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, standardem je televize, telefon, Wi-Fi připojení k internetu či prostorná koupelna.

Recenze

Nic navíc Nějaká rekonstrukce proběhla, ale pořád by to šlo víc oživit. Restaurace nabízí moc příjemné jídla a dokonce je tam i záhradka krásně ve stínu, což se hodí hlavně při pařácích, které panují v těchto dnech. Opačně však na pokojích žádná změna, pokoje starší a žádná klima, takže vedro na pokojích bylo extrémní. Wellness, co si dřív pamatuju bylo excelentní, ale paní na recepci říkala, že opět prochází rekonstrukcí, tak snad to bude stát za to!
Tomáš P 08.2018

Slušný standard Tři hvězdy jsou výstižné a přidal bych jednu za velmi příjemné wellness centrum se saunou, párou a vířivkou. Interiéry chodeb a pokojů už něco pamatují, matrace ujdou, koberce jsou poněkud zašlé. Prostoru je ale všude dost, i v čisté koupelně. Příjemné ručníky. Personál je milý a vstřícný, hotelová restaurace nezklame, i když burger nebyl zrovna šťavnatý, žebra jsou dobrá a Radegast je prostě hořký, tak jal to má být. Snídaně jsou výborné a bohaté, odpovídající vyššímu standardu. Jedná se o velmi tichou lokalitu.
Michal P 03.2018

Doporučuji Po roce opět využila pro služební cestu - mohu pouze doporučit. Co se týká ubytování skvělé - prostorné místnosti, vana s vířivkou, topení topilo, v celém hotelu příjemná teplota, postele prostorné a pohodlné, klid, WC oddělené od koupelny, snídaně (každý si vybere). Blízko do centra autem nebo pěšky.Wellness je přístupné pouze mezi 17:00 - 18:30 pro hotelové hosty.
silarovas 11.2017

Velmi pěkné a příjemné Hotel má velice pěkné vybavení a skvělý welness v přízemí hotelu je skvělá restaurace kde velice dobře vaří. O víkendech v této restauraci mají menu za 195 Kč o čtyřech chodech. Mohu jen doporučit. Ubytování je na vyšší úrovni.
Tomáš K 10.2017

spokojenost Hotel jsme si rezervovali v době konání Barum rally. Prostředí je docela zastaralé, to souhlasíme s ostatními, dřevěné obložení, starý vytah, v pokoji jsme měli pomačkaný a roztržený koberec, ale všude bylo naprosto čisto a uklizeno. Dostatek ručníků i skleniček. Vstřícný personál a bohatá snídaně tyto "nedokonalosti" zdatně vynahradila.
Barca_Honzik 08.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Součástí hotelu je také příjemná a prostorná restaurace nabízející českou i světovou kuchyni, bohatý nápojový lístek a výběr z kvalitních moravských a některých zahraničních vín. Kapacita restaurace je 80 míst, její promyšlené členění však umožňuje nerušený zážitek i jednotlivcům či menším skupinám. Restaurace je k dispozici hotelovým hostům i široké veřejnosti a představuje také vhodné místo pro nejrůznější oslavy, svatební či narozeninové hostiny a podobné privátní akce.

V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ V HOTELU REKONSTRUKCE KUCHYNĚ. Restaurace nabízí pouze snídaně v době od 7:00 do 10:00. Od 10:00 do 23:00 nabízí pouze nápojový servis.