Filtry

Hotel Loučky

Hotel Okamžitá rezervace
Máchova 1727, 43601 Litvínov Ukázat na mapě
2,0

Hotelový a sportovní areál Loučky je situován v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a úpatí Krušných hor. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Mostu a Krušných hor, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty, a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezpečnostní schránka Konferenční/společenská místnost Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Praní prádla Recepce Taxi TV Venkovní gril Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Lyžařský vlek 6 km Tělocvična/sportovní hala 1.5 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Tenisový kurt - vnitřní 1.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 1 km Divadlo 1 km Houbaření Kino 1 km Noční klub 1.5 km Tramvajová zastávka 1 km Turistické trasy v okolí Lobby bar Restaurace 0.05 km Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 1.5 km Fitness 1 km

Pokoje

Nabízíme pokoje dvou kategorií. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu jsou to dvoulůžkové, třílůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány. Ve tříhvězdičkovém penzionu pouze dvoulůžkové pokoje s malou koupelnou, kromě pokojů č. 9+10, které mají společnou velkou koupelnu s vanou. 

Recenze

Normální pobyt Hotel je sice v Krušných horách a je zde celkem velký hluk protože je poblíž města. Jsou zde ale krásné stezky na kolo a na procházky. Pokoje jsou normální a jídlo také. Obsluha je někdy dobrá a jindy zase strašná.
MaxmilianKalous 09.2018

Dostupnost a rezervace

Stravování

Součástí areálu je restaurace s venkovní i prosklenou terasou.