Filtry

HOTEL DUKLA

Hotel Okamžitá rezervace
Dědická 29, 68201 Vyškov Ukázat na mapě

Hotel Dukla zajistí svým hostům kvalitní ubytování v 76 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a rádiem. Hostům dlouhodobě ubytovaným nabízíme možnost smluvních cen.

Náš hotelový restaurant potěší všechny labužníky širokou škálou klasických i bezmasých pokrmů, specialitami italské kuchyně a pestrým výběrem moučníků a míchaných salátů.

Hotel disponuje také prostorným sálem pro 150 osob, vhodným pro pořádání předváděcích akcí, školení, firemních oslav, narozenin, pohřebních či svatebních hostin.
K příjemnému posezení poslouží návštěvníkům i naše pivnice, vinárna a bar. Zatímco pánové v letních měsících rádi posedí na naší letní zahrádce, dámy mohou využít služeb zdejšího kadeřnictví nebo solária.

Kvalitní WiFi připojení k dispozici.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Informační služba Kanceláře k pronájmu Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Přednáškový sál Recepce Taxi Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0 km Aerobik 0 km Billiard 0 km Bowling 0 km Půjčovna lyží 0 km Půjčovna sportovního vybavení 0 km Šipky 0 km Squash/ricochet 0 km Tělocvična/sportovní hala 0 km Tenisový kurt - venkovní 0 km Tenisový kurt - vnitřní 0 km Dětské hřiště 0 km Diskotéka Divadlo 0 km Kasíno 0 km Kino 0 km Noční klub Bar Kavárna 0 km Pivnice Pizzerie Restaurace Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 0 km Bazén - vnitřní 0 km Fitness 0 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže Sauna 0 km Solárium

Pokoje

V jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Celkem máme k dispozici 76 pokojů se 114 stálými lůžky, maximální počet lůžek včetně přistýlek je 182. Apartman pro 4 osoby je pro dva dospělé a 2 děti.

Recenze

Restaurace hotelu Občas navštěvujeme restauraci s manželem na oběd nebo večeři.Vždy je jídlo dobré,v poledne výběr s meníček, obsluha ochotná ale bývá velmi často plno, takže doporučuji k návštěvě raději večerní hodiny.
vmalcherova 07.2019

Restaurace hotelu Dukla-Vyškov V září 2018 jsem zde slavila se svou rodinou narozeniny. Hotel je sice starší, ale přesto pěkný. Parkoviště je dostačující. Jedinou nevýhodou je, že nemá bezbariérový přístup. Tabule byla velmi pěkně nachystaná. Obsluha ochotná, příjemná. Jídlo výborné. Restauraci hotelu Dukla doporučuji
alena1968 01.2019

Obchodni schuzka Rychla navsteva tohoto restauracniho zarizeni za ucelem rychle obchodni schuzky. Neda se moc hodnotit, protoze jsem mel jen piti. Nic mene obsluha byla velice sympaticka a prijemna, tak proc nedat plne hodnoceni.
Robin M 10.2017

Obchodní cesta Několik dní tu zůstala. Nebyl to poprvé v tomto hotelu. Byla jsem tady v roce 2004. Mohu říci, že v tomto hotelu se určitě zastavil čas. Od poslední návštěvy nic neinvestovali. Služba je rychlá a personál je příjemný, ale všechno ostatní není doporučeno.
Dragomir D 08.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Nabízí speciality z vepřového, hovězího a kuřecího masa. Dále bezmasé pokrmy a výborné saláty, moučníky a zmrzlinu, speciality italské kuchyně jako jsou těstoviny s různými druhy omáček a pizza.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 30 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 1000 m
Vlakové nádraží: 1000 m