Filtry

Hotel Rustikal

Hotel Okamžitá rezervace
Na Hradbách 5, 69301 Hustopeče Ukázat na mapě

Stylový hotel Rustikal se nachází na jihu jižní Moravy. Byl vybudován nad původním sklepením Habánských sklepů, které pochází ze 16. století. V těchto historických prostorách se nachází vinárna a vinný sklep s kapacitou 210 míst.

V přízemí budovy naleznete příjemnou restauraci s krbem a zahrádkou. Hotel hostům nabízí široký výběr z jídel místní i světové kuchyně. Ve vyšších podlažích Vám nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV. V  hotelu naleznete útulné domácí prostředí.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Recepce Venkovní gril Zahrada Bowling Šipky Tenisový kurt - venkovní 0.55 km Autobusová zastávka 0.75 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Kino 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.75 km Bar 0 km Lobby bar 0 km Pivnice 0 km Pizzerie 0 km Restaurace Snídaně Vinárna 0 km Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 0.75 km Bazén - vnitřní Fitness 0.75 km Sauna 0.75 km

Pokoje

ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV

Recenze

Ubytování naprosto skandální. Na pokoji netekla voda a netopilo se. To vše v lednu 2020. Pani recepční nám na naši stížnost odpověděla- to je tak již celou zimu. Napsali jsme oficiální stížnost na manažerku hotelu, ta neprojevila snahu ani se omluvit. Nikdy, nikdy více, je to naprostá hrůza včetně šílené kuchyně.
TJ Agrotec Hustopeče 02.2020

Oběd s partnerem v restauraci V pátek a sobotu bývá restaurace plně obsazená a tak se i musí místo rezervovat. Velké množství hostů způsobuje také,že obsluha nestíhá rychle hosty obsloužit a brigádníci na výpomoc nejsou tak zruční.K objednaným jídlům jsme neměli připomínky.Horší to bylo s placením,kdy negungovalo placení kartou a pokud neměli hosté hotovoost,museli dojít k výběrovému automatu.
jhrobar 09.2019

slavnosti mandloní březen 2019 Hotel je příliš vznesený název pro tento podnik, pokoje malé,tmavé,takové mírně vybydlené,koupelna mrňavá,zašlý sprchový kout,žádné poličky na odložení toaletních potřeb,WC "přilepené" k sprchovému koutu (to nesnášíme),žádné větrání,zašlý odpad ve sprše,zašlá baterie na umyvadle,dost odporné,tenké stěny. Obsluha v restauraci otřesná - nepříjemná,pomalá,neochotná,přinese jídlo,ale příbory zapomněl. Jsme všichni přes 60, ale museli jsme s kufry do 3.p. (nebylo sděleno při rezervaci),takže invalida zde nemá šanci, všude schody,na snídani schody,třetí den už jsem byla z toho hodně unavená. Velké, opravdu velké zklamání za 1500,- Kč za noc si hotel představujeme opravdu jinak. Městečko krásné,rádi se vrátíme,ale do RUstikalu nikdy více!!! Nemohu opravdu doporučit. Přes chodbu v
terezamalešická 03.2019

Restaurace + bowling V restauci jsme byli jenom z důvodu, že se zde zahrát bowling, ale když už jsme sem šli, tak sme si řekli že se zde najíme. Pizza celkem ušla, žádný zázrak ale neurazila. Doporučuji si vždy přečíst co dané jídlo obsahuje, protože např. u pizzy to bylo trošku jinak než jsme zvyklí z ostatních pizzerii. Obsluha byla trošku nepříjemná a spíš sme nabyli dojmu že překážíme. Chtěli jsme si objednat míchané drinky, načež bylo řečeno že nám je neudělaj protože není léto a ty se dělaj jenom v létě. Nevím proč je teda mají v nabídce, nebo není někde nápis u toho. Bowling je zastaralý, ale funkční. Výhoda, že se nemusíte zouvat a máte celou dobu obuv ve které přijdete.
Simča K 02.2019

recenze nelhaly Ubytování nic moc, v koupelně vládl pach z odpadu. Jídlo velmi průměrné, hlavně salát s kuřecím masem, vyznačující se mdlou chutí zimních okurků a paprik (v děsivém fialovém jogurtovém přelivu) jsem cítil v útrobách ještě drahnou chvíli...
Petr F 12.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

V přízemí budovy naleznete příjemnou restauraci s krbem a zahrádkou. Hotel hostům nabízí široký výběr z jídel místní i světové kuchyně.

Jak se k nám dostat?

Autobusová i vlaková stanie se nacházejí 750 metrů od Hotelu.