Filtry

Žebětínský Dvůr

Hotel Na poptávku
Křivánkovo náměstí 641/33a, 64100 Brno Ukázat na mapě
?
Hotel Žebětínský dvůr disponuje celkem 48 pokoji. K ubytování jsou zde k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Ubytovací kapacita hotelu je 106 lůžek. Každý hotelový pokoj je adekvátně vybaven v tříhvězdičkové kvalitě. Pokoje hotelu jsou koncipovány v moderním stylu. Hotel má taktéž jeden hotelový pokoj přizpůsoben bezbariérově tak, aby naše ubytovací služby byly přístupny i invalidním spoluobčanům. Ve dvou případech jsou hotelové pokoje vybaveny vanou. Hosté Žebětínského dvora mají možnost bezdrátového WiFi připojení k internetu, a to zcela zdarma. Brno a okolí hotelu Hotel Žebětínský dvůr nabízí ubytování v klidné okrajové části města Brna – v Žebětíně. Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Zároveň představuje město Brno i centrum Moravy, jedné z historických zemí Koruny české. Brněnské veletrhy a výstavy (BVV) jsou od hotelu vzdáleny asi 15 minut cesty autem, směr Brno-centrum. Pro ubytované hosty je to z hotelu jen malý kousek na brněnský Masarykův okruh – Grand Prix Brno. Pro turisty ubytované v našem hotelu je jako stvořené např. prostředí brněnské přehrady, která je vzdálena cca 5 km od hotelu.

Okolí

Hotel Žebětínský dvůr nabízí ubytování v klidné okrajové části města Brna – v Žebětíně. Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Zároveň představuje město Brno i centrum Moravy, jedné z historických zemí Koruny české. Brněnské veletrhy a výstavy (BVV) jsou od hotelu vzdáleny asi 15 minut cesty autem, směr Brno-centrum. Pro ubytované hosty je to z hotelu jen malý kousek na brněnský Masarykův okruh – Grand Prix Brno. Pro turisty ubytované v našem hotelu je jako stvořené např. prostředí brněnské přehrady, která je vzdálena cca 5 km od hotelu.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Terasa TV Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt Billiard Bowling Golf 5 km Golfový trenažér Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky Squash/ricochet Stolní tenis Autobusová zastávka 0.01 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Kasíno 5 km Letiště 20 km Turistické trasy v okolí Bar Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní

Pokoje

Hotel Žebetínský Dvůr nabízí ubytování ve jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a dvoulůžkových pokojích pokojů s přistýlkou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, v celém objektu je k dispozici připojení k internetu. Celkem disponujeme 48 pokoji a jsme schopni ubytovat až 106 osob.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Naši hoteloví hosté si mohou vychutnat raní šálek kávy, společně se snídaní, ve snídaňové místnosti, jejíž atmosféra se nese ve stylu „švýcarské“ zimní zahrady. Součástí brněnského hotelu Žebětínský dvůr je i stylová restaurace, zařízená v mysliveckém stylu. Je přístupná jak pro ubytované hosty, tak i pro širokou veřejnost. V hotelové restauraci vaříme tradiční česká jídla, ale taktéž vybrané speciality našich šéfkuchařů nejen ze zvěřiny... Každý všední den mají hosté naší restaurace možnost výběru ze dvou poledních menu a minimálně z pěti hotových jídel.