Filtry

Hotel U jezírka

Hotel Na poptávku
Masarykova 438/44, 46001 Liberec Ukázat na mapě
?

Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Centrum města je od hotelu vzdálené 15 minut pěšky. Tenisové kurty jsou hned vedle Hotelu a krytý plavecký bazén s nejdelším tobogánem v ČR se nachází 10 min pěšky od Hotelu. Centrum babylon pak 6 stanic tramvají – cca 20 minut. Hotel také leží 5 minut od Lidových sadů, které jsou obecně považovány za „bránu“ do Jizerských hor a je tak možné přímo z Hotelu dělat množství nejrůznějších pěších a cyklistických výletů.

Hotel nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným Kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu 60Kč. Hotel též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol. V restauraci a vinárně je pak možno pořádat nejrůznější akce a školení.


Okolí

V bezprostřední blízkosti je ZOO a Botanická zahrada. Klidná část Liberce. Centrum 15 minut pěšky. Bazén 10 minut pěšky. K Ještědu pak nejlépe tramvají, která staví přímo před hotelem; cca 25 minut na konečnou tramvaje a 10 minut k lanovce.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 1 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Přednáškový sál Recepce Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 1 km Beachvolejbalový kurt 1.8 km Billiard 0.5 km Bowling 1.2 km Golf 5.8 km Golfový trenažér 0.45 km Horolezectví 2.6 km Lyžařský vlek 8.7 km Minigolf 0.45 km Potápění 1 km Půjčovna lyží 8.7 km Squash/ricochet 3.3 km Stolní tenis 4.5 km Střelnice 4.5 km Tělocvična/sportovní hala 2.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Tenisový kurt - vnitřní 0.1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.4 km Divadlo 1.5 km Houbaření Kasíno 1 km Kino 2 km Park 0.1 km Tramvajová zastávka 0.02 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.2 km Bar Cukrárna 0.02 km Kavárna 0.02 km Pivnice Pizzerie 0.5 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 1.6 km Bazén - vnitřní 1 km Fitness 1 km Jóga 1 km Masáže 1 km Sauna 1 km Wellness/lázně 1 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Nabízíme 80 lůžek, převážně pak dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Náhledy pokojů na www.hotelujezirka.cz

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Možnost pořádání různých kongresů, školení a jiných akcí.

Stravování

Především tradiční česká kuchyně. Vyhlášená je pak především naše svíčková a pivo Kvasnicový Konrád a Polička Otakar.

Jak se k nám dostat?

Sídlíme na jedné z hlanvích tříd; cca 5 minut autem od centra.