Filtry

Penzion Luna

Pension Na poptávku
Štefánikova 81/12, 60200 Brno Ukázat na mapě
?

Penzion Luna poskytuje ubytování v 1 třílůžkovém a 7 dvoulůžkových komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj v našem penzionu disponuje vlastní koupelnou s toaletou a bidetem. Hosté si mohou vybrat ubytování v pokojích s koupelnou vybavenou vanou nebo sprchovým masážním koutem. Na výběr jsou rovněž pokoje s manželskou postelí, ale i s oddělenými lůžky.

Všechny pokoje penzionu Luna jsou vybaveny klimatizací, televizorem, rádiem a telefonem. K dispozici je v každém pokoji také vysokorychlostní připojení k internetu. Celý penzion je vybaven kouřovými indikátory pro včasné odhalení nebezpečí požáru, které tak zajišťují bezpečné ubytování pro všechny hosty penzionu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Klimatizace Klimatizované veřejné prostory TV Výtah Aerobik 0.5 km Bowling 1 km Squash/ricochet 1 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Autobusová zastávka 0.05 km Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 1 km Letiště 15 km Park 0.5 km Tramvajová zastávka 0.05 km Vlaková zastávka 2.8 km Kavárna 0.03 km Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.05 km Restaurace Snídaně Fitness 0.03 km Kadeřnictví/salón krásy 0.01 km Masáže 0.01 km Solárium 0.05 km

Pokoje

Ubytování Brno v penzionu Luna je poskytováno včetně snídaní formou švédských stolů v restauraci Leonardo, která přináleží k penzionu Luna. Za poplatek je možno k ubytování využít i parkovacího místa ve dvoře penzionu, až do naplnění kapacity pro maximálně 5 vozů.

Pro rezervaci ubytování v penzionu Luna Brno, prosím, využijte náš jednoduchý online formulář. V případě jakýchkoli dotazů ohledně možnosti ubytování se na nás neváhejte obrátit na našich telefonních číslech nebo na e-mailu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace v objektu