Filtry

Apartments Meixner

Apartmán Na poptávku
Kubelíkova 14, 35301 Mariánské Lázně Ukázat na mapě
?

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Kuchyň Obchodní centrum 0.15 km Směnárna 1 km TV Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.5 km Bowling 1.7 km Golf 2 km Lyžařský vlek 2 km Půjčovna lyží 2 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.06 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.02 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 1 km Houbaření Kasíno 1 km Kino 1 km Noční klub 2 km Park 0.3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar 0.04 km Cukrárna 0.5 km Kavárna 0.04 km Pivnice 0.04 km Pizzerie 1 km Restaurace 0.04 km Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 0.9 km Koupele 1 km Masáže 0.5 km Parní sauna 1.5 km Perličková vana 1 km Sauna 1 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.