Filtry

Chata Lucie

Chata Okamžitá rezervace
Mnetěš 38, 41301 Mnetěš Ukázat na mapě
?

Jedná se o nově zrekonstruovaný dům v obci Mnetěš, který Vám nabízí ubytování v krásné krajině blízko hory Říp a Prahy.

Příslušenství chaty: Sauna, bar, lednice/mrazák, trouba, vařič, krb, grill, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio, TV se satelitem, Pračka, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, fén, topení a teplá voda, Povlečení a ručníky v ceně, Mapy a brožury na chatě. Obývák: Židle, Stůl, Krb, Bar, TV se satelitem, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio.

Kuchyň: Mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák, lednička/mraznička, kuchyň je plně vybavená.

Koupelna: 2 koupelny se sprchou, Pračka, Fén, žehlička, 2 x WC (1 WC je zpřístupněno v druhém patře v případě pobytu 4 a více osob).

Služby:Konečný úklid zdarma, Pronájem kol.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 0.2 km Postýlka Praní prádla Terasa TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 8 km Beachvolejbalový kurt 10 km Bowling 8 km Golf 0.02 km Půjčovna kol Tělocvična/sportovní hala 8 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Tenisový kurt - vnitřní 18 km Úschovna jízdních kol Aquapark 30 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 8 km Jízda na koni Kino 8 km Letiště 50 km Noční klub 8 km Park 1 km Přírodní koupání 8 km Rybolov Vlaková zastávka Vyhlídkové lety Bar 0.05 km Pivnice 0.05 km Pizzerie 8 km Restaurace 8 km Snack bar 0.3 km Vinárna Bazén - venkovní 0 km Bazén - vnitřní 8 km Fitness 0.01 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Sauna

Pokoje

V chatě jsou 4 ložnice, první s 2 jednolůžky, druhá s dvolůžkem/jednolůžkem a 2 rozkládacími křesly, dva podkovní pokojíčky, každý s rozkládacím křeslem pro 1-2 osoby (tyto 2 pokojíčky jsou zpřístupněny v případě pobytu 4 a více osob nebo na žádost.)

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Kuchyň v objektu. Restaurace a obchod do 200 m.

Extra

V létě a pro pobyt během Nového roku požadujeme min. pobyt 7 nocí. Všechny ceny jsou uvedeny za 6 osob. Každá další osoba 35 EURO/ týdenní jednorázový poplatek. Kreditní karty přijímáme pouze k autorazaci. Na chatě akceptujeme pouze platbu cash. Deposit na možné škody 100€ (200€ Nový rok pobyty), Kouření a zvířata nejsou povoleni, Požadujeme minimální pobyt 3 noci, úklid navíc za poplatek 50€. Topení, dřevo do krbu, uhlí na gril nejsou zahrnuty v ceně.

Jak se k nám dostat?

AUTEM:

Teplická dálnice - exit 18 - Nová Ves, v Nové Vsi je Tčko na kterém se dáte vpravo, jedete cca 8 km. Minete cementárnu, motorest Na Cikánce a vpravo ceduli vítejte v Ústeckém kraji a poté malou ceduli Mnetěš 1 km. Zabočíte vpravo (pozor jedná se o ostrou zatáčku). Pojedete cca 1 km, přejete koleje, na křižovatce se dáte vpravo a po 20 m vlevo, jsme prostřední barák č. 38 (nad námi je hospoda).

Pro přesnou trasu navštivte:

http://www.mapy.cz

AUTOBUSEM:

Autobusová stanice Mnetěš se nachází cca 50 metrů od chaty. Zastavují na ní autobusy jedoucí z okolních měst, např. Roudnice nad Labem.

Autobusová stanice Mnetěš, rozc. se nachází cca 2 km od chaty a to na hlavní silnici u dálnice. Zde jezdí autobusy např. z Prahy.

VLAKEM:

Mezi Straškovem a Vraňany jezdí osobní vlak. Vlaková stanice Mnetěš.

Více o jízdních řádech na:

http://www.jizdnirady.cz

Více o chatě:

http://www.chatalucie.eu

Vzdálenost: Praha: 30 minut autem, Obchod: 5 minut chůze, Restaurace: 5 minut chůze, Bazén: 0 km (chata) a plavecký bazén: 8 km, Zastávka autobusu: 2 minuty chůze,