Filtry

Vinařství Hanzel

Hotel Okamžitá rezervace
Malinovského 33, 67172 Miroslav Ukázat na mapě
?

hotelu HANZEL spíte na stříbře! Přání kde přespat a užít si nádherné, klidné dovolené, nebo jen pár dnů volna. To jsou podněty, na které se myslelo při budování pokojů.

Vybudovali jsme pro vás krásné reprezentativní pokoje ve stylu celého vinařství. Trámové stoleté dřevo se objevuje i v těchto prostorách a dokonale utváří celkovou atmosféru pohody a odpočinku. 

Všechny prostory ve vinařství jsou nekuřácké.

Hotel Hanzel je díky své strategické poloze vhodné ke startu cykloturistických výletů a nabízí zájemcům o cykloturistiku na Znojemsku a okolí několik zajímavých cyklotras.

Dle vašich požadavků rádi zajistíme prostory pro konání firemní akce či večírku pro zaměstnance připravíme program včetně časového harmonogramu a aranžmá akce, zajistíme catering, dekorace, světelnou či audiovizuální aparaturu a mnohé další.


Okolí

Znojmo a okolí láká na nespočet přírodních zajímavostí a historických památek a možná právě proto je zde cykloturistika tak populární. Můžete si vybrat jaký způsob pobytu je vám nejbližší. Znojmo a Znojemsko křižují mnohé cyklotrasy, které vás zavedou do nádherné krajiny v okolí Znojma. Znojemskou krajinou se vinou cestičky a poznávací stezky, díky kterým se můžete dozvědět mnohé o místní historii i přírodě.

Cykloturistika ve Znojmě uspokojí opravdu každého, ať chcete aktivně sportovat nebo se jen tak projet. Cykloturistika ve Znojmě spojuje sportovní aktivitu a víno s návštěvou zajímavých míst. Specialitou Znojemska je vinařská cykloturistika. Celý region protkaly vinařské cyklistické stezky, které se klikatí mezi vinicemi a vy můžete poznat půvab krajiny s kostelíky a malebnými vesničkami. Vinařská cykloturistika ve Znojmě a okolí vás provede kolem sklípků a pohostinost místních vinařů vám zamotá hlavu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.4 km Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi Terasa TV Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.5 km Billiard 11 km Bowling 10 km Golf 18 km Šipky 0.6 km Střelnice 45 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 17 km Úschovna jízdních kol Aquapark 1 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 0.3 km Park 0.15 km Přírodní koupání 1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 15 km Bar Cukrárna 0.5 km Kavárna 0.5 km Pivnice 11 km Restaurace Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 0.5 km Jóga 17 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Masáže 0.1 km Perličková vana 37 km Sauna 37 km Solárium 37 km Snídaně

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny dvěma až čtyřmi lůžky. Je možno využít i přistýlky, která je však plnohodnotná k lůžku, vznikne rozložením velké sedačky. Moderní koupelna, vybavení pokoje a samozřejmostí WiFi připojení v celých prostorách Vinařství Hanzel vás jistě nebude chtít vrátit zpět do vašich domovů. Postele jsou vybaveny antibakteriálními matracemi, které obsahují částečky stříbra pro vysoký komfort spánku.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.