Filtry

Hotel FARMA

Hotel Na poptávku
Služátky 25, 39301 Pelhřimov Ukázat na mapě

Hotel Farma se nachází v blízkosti města Pelhřimov, jen 10min od dálnice D1, strategicky ve středu republiky.  
Restaurace, která je součástí areálu podává jídla české kuchyně, stylová kavárna zasa nabízí výborné domácí dezerty. Velká zahrada s rybníky dodává celému podniku přírodní ráz.

Rodinný Hotel Farma poskytuje služby svým hostům již od roku 2000.
Hotel byl vybudován na zelené louce poblíž renovované kaskády tří rybníků. Areál se postupně rozšiřoval a dnes hotel tvoří tři budovy a rozlehlý venkovní areál.

Jak to u rodinného podniku bývá, důraz je kladen zejména na kvalitu služeb, a tak je dbáno na to, aby se v hotelu dobře bydlelo, jedlo, ale i pracovalo.

Restaurace je zaměřená na českou regionální gastronomii, s důrazem na kvalitu a čerstvost používaných surovin, kde jejich většina je dodávána od místních dodavatelů a pěstitelů.

Hotel se stal oblíbeným místem pro setkávání lidí, ať se jedná o firemní akce, pracovní i osobní schůzky, relaxaci po dlouhé cestě nebo rodinné oslavy a svatby.

V krátkém dosahu hotelu je řada možností pro sportovní vyžití a trávení volného času.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Klimatizace Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Zahrada Aerobik 3 km Billiard 3 km Bowling 3 km Golf 30 km Lyžařský vlek 5 km Minigolf 3 km Potápění 15 km Půjčovna lyží 3 km Šipky Squash/ricochet 3 km Stolní tenis 3 km Střelnice 3 km Tělocvična/sportovní hala 3 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Dětské hřiště Diskotéka 3 km Divadlo 3 km Houbaření Jízda na koni Kino 3 km Noční klub 3 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna Kavárna Lobby bar Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 3 km Masáže Sauna 3 km Solárium 3 km

Pokoje

Pokoje jsou standardně vybaveny televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, fénem, lednicí a Wi-Fi připojením. 19 pokojů z celkového počtu 24 je s bezbariérovým přístupem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Prostory hotelu jsou díky jedinečné strategické poloze ve středu České republiky vyhledávaným místem firemních setkání.

Akce jsou připravovány dle představ zákazníka, ať již se jedná o schůzku s obchodními přáteli, školení pro zaměstnance, workshopy, výjezdní zasedání, či teambuilding.

Hotel je příjemným místem pro uspořádání rodinné oslavy, obědu, či výročí.

S radostí připraví Váš svatební den přesně tak, jak si ho budete přát. Využít můžete nejen vnitřní prostory hotelu, ale i celý venkovní areál.

Stravování

Kvalitní suroviny, poctivá práce a láska k profesi jsou základními stavebními kameny kvalitní gastronomie. Jídla jsou připravována zejména z regionálních surovin od místních chovatelů a pěstitelů.

Chloubou restaurace jsou ryby z vlastní produkce, které Vám rádi nabídnou od jara do podzimu dle aktuální nabídky.

Kromě restaurace si můžete v letních měsících vychutnat krásný výhled ze sluncem zalité terasy či kavárny.

Extra

V kavárně je podávána vynikající kávu Julius Meinl 1862 Premium a poctivé domácí dezerty a dorty.

Všechny dezerty a dorty jsou domácí a jsou přizpůsobovány ročnímu období.

Díky poloze hotelu je kavárna dobrým místem pro krátké, ale i delší pracovní schůzky, pro přátelská posezení nebo jen pro kavárenskou relaxaci s knihou. V kavárně je Vám k dispozici Wi-Fi připojení na internet, denní tisk a vybrané časopisy a knihy.