Filtry

Ubytování U Kašny

Hostel Okamžitá rezervace
Šromova 146, 68601 Uherské Hradiště Ukázat na mapě
?

Ubytovna U Kašny se nachází ve středu města v ulici Šromova, která leží na rohu Masarykova náměstí. V této části náměstí je postavena barokní kašna pocházející z 1.poloviny 18. století. Ubytovna má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové, 1 čtyřlůžkový a 1 pětilůžkový pokoj. Celková kapacita je 37 lůžek. Celé ubytovací zařízení je nekuřácké. V patře ubytovny se nachází společné sociální zařízení a kuchyňku vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím. Ubytovna má dvě kuchyňky a dvě společenské místnosti s televizí. Na pokoji jsou postele, noční stolky s lampičkama a šatní skříň. Internetové připojení a úschovna kol zdarma. Po předchozí domluvě parkování zdarma. Možnost zapůjčení kol, zajištění obědů a další služby. Asi 250 metrů od ubytovny v ulici Otakarova se nachází Ubytování Bílý dům (kapacita 17 lůžek), který rovněž provozujeme.


Okolí

Uherské Hradiště rozprostřené na levém břehu Moravy mezi Chřiby a Bílými Karpaty je právem považováno za jedno z hlavních center Slovácka. Město se může pochlubit bohatou historií a množstvím památek počínaje odkrytými velkomoravskými stavbami až po architekturu městského centra. V Hradišti můžete navštívit expozice Slováckého muzea a Galerie Slováckého muzea a blíže se zde seznámit s bohatými kulturními tradicemi Slovácka. Hradiště je také dějištěm řady zajímavých akcí, například Letní filmové školy nebo Festivalu hudebních nástrojů lidových muzik. Uherské Hradiště a především Mařatice jsou také centrem vinařství. Historické sklepy určitě stojí za obhlídku a hradišťská vína za ochutnání. Hradiště je jako stvořené pro prožití zajímavé dovolené. Poznávat zdejší pamětihodnosti a přírodní krásy můžete na stezkách pro pěší, pro cyklisty, v koňském sedle, z koše balónu nebo z paluby lodi na Baťově kanálu. Můžete sportovat nebo jen tak odpočívat u vody, dokonce tu můžete i lyžovat na umělém svahu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Praní prádla Taxi TV TV místnost Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Aerobik 0.2 km Beachvolejbalový kurt 0.8 km Billiard 0.1 km Bowling 0.1 km Golf 10 km Golfový trenažér 8 km Lyžařský vlek 10 km Minigolf 1 km Půjčovna kol 0.3 km Půjčovna lyží 2 km Šipky 0.2 km Squash/ricochet 0.8 km Stolní tenis 0.15 km Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.9 km Tenisový kurt - vnitřní 1.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.15 km Divadlo 0.3 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.1 km Kino 0.6 km Noční klub 1.5 km Rybolov Vlaková zastávka 0.35 km Vyhlídkové lety Bar 0.03 km Cukrárna 0.15 km Internetová kavárna 0.2 km Kavárna 0.02 km Pivnice 0.03 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.03 km Vinárna 0.01 km Vinný sklípek 0.3 km Zahrádka 0.03 km Bazén - venkovní 0.9 km Bazén - vnitřní 0.9 km Fitness 0.2 km Masáže 0.05 km Parní sauna 0.9 km Perličková vana 0.9 km Sauna 0.9 km Solárium 0.2 km Wellness/lázně 8 km

Pokoje

Ubytovna má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový pokoj s celkovou kapacitou 20 osob.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Možnost stravování v nedaleké nekuřácké restauraci Orlovna (100m) na Mariánském náměstí. Součástí restaurace je i kavárna s cukrárnou. V létě mohou návštěvníci posedět na venkovní zahrádce.

Extra

Zámek a park Buchlovice  /  www.zamek-buchlovice.cz
Hrad Buchlov  /  www.hrad-buchlov.cz
Velehrad  /  www.velehrad.cz
Vodní cesta Baťův kanál  /  www.batacanal.cz
Archeoskanzen Modrá  /  www.archeoskanzen.cz
Region Slovácko  /  www.slovacko.cz
Pamatník Velké Moravy  /  www.staremesto.uh.cz
Rozhledna Brdo  /  rozhledny.wz.cz/Brdo.htm
Rozhledna Rovina  /  www.mesto-uh.cz
Slovácké divadlo  /  www.slovackedivadlo.cz

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží 350m

Vlakové nádraží 370m

Přístaviště 700m