Filtry

Apartmán Nostalgia

Apartmán Na poptávku
Zeyerova 19, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě
?

Nabízíme Vám luxusní a komfortní ubytování v zámeckém stylu v prostorném apartmánu 3KK s balkonem o celkové ploše 85 m² ve třetím patře s výhledem. Apartmán Nostalgia má ideální polohu v centru Karlových Varů na začátku pěší zóny. Apartmán byl v říjnu 2013 kompletně zrekonstruován. Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje s elektrickým krbem, jídelny s kuchyňskou linkou, z luxusní koupelny s infra saunou a prostornou elegantní chodbou. Dominantou v bytě jsou podlahy z dřevěných olejovaných mozaikových parket. Exkluzivní kuchyňská linka je z bílého dubu s ručně dělanými vitrážovými skly, obklad a deska je z přírodní žuly. Ozdobné stropy, na stěnách jsou kvalitní vinylové tapety. V koupelně jsou luxusní a kvalitní španělské velkoformátové obklady a dlažby, unikátní, netradiční  sprchový kout a koupelnový nábytek v retro stylu dovozen z Itálie, krásné mosazné baterie. Nábytek v apartmánu z masivního dřeva, který je stylově sladěn, ve světlých barvách. V obývacím pokoji je kožená luxusní sedačka, která se dá rozložit. Apartmán je vybaven klimatizací s venkovní jednotkou. V celém apartmánu je nízkoenergetické podlahové vytápění. V bytě je internet, satelitní systém s možností sledování několika družic i s programy v ruském a arabském jazyce. 


Okolí

Apartmán Nostalgia má vynikající výchozí pozici. Nachází se v historickém rohovém domě v ulici Zeyerova, v centru Karlových Varů, na začátku pěší zóny. V blízkosti je několik kaváren a restaurací, ale i například vyhledávané museum Becher. Milovníci aktivního odpočinku mohou využít nedaleká golfová hřiště, tenisové kurty, aqua park.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.02 km Nekuřácké prostředí Klimatizace Rezervace letenek Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 4 km Golf 3 km Lyžařský vlek 20 km Squash/ricochet 5 km Střelnice 1 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 8 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 2 km Jízda na koni Kino 0.2 km Bar 0.1 km Kavárna 0.1 km Pizzerie 0.05 km Restaurace 0.05 km Bazén - vnitřní 2 km Masáže Sauna Wellness/lázně 0.4 km

Pokoje

Apartmán Nostalgia se skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje s elektrickým krbem, jídelny s kuchyňskou linkou, z luxusní koupelny s infra saunou a prostornou elegantní chodbou. Dominantou v bytě jsou podlahy z dřevěných olejovaných mozaikových parket. Exkluzivní kuchyňská linka je z bílého dubu s ručně dělanými vitrážovými skly, obklad a deska je z přírodní žuly. Ozdobné stropy, na stěnách jsou kvalitní vinylové tapety. V koupelně jsou luxusní a kvalitní španělské velkoformátové obklady a dlažby, unikátní, netradiční  sprchový kout a koupelnový nábytek v retro stylu dovozen z Itálie, krásné mosazné baterie. Nábytek v apartmánu z masivního dřeva, který je stylově sladěn, ve světlých barvách. V obývacím pokoji je kožená luxusní sedačka, která se dá rozložit. Apartmán je vybaven klimatizací s venkovní jednotkou. V celém apartmánu je nízkoenergetické podlahové vytápění. V bytě je internet, satelitní systém s možností sledování několika družic i s programy v ruském a arabském jazyce. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás


Stravování

Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně.

Jak se k nám dostat?

Apartmán je skvěle dostupný autem, veřejnou dopravou i vlakem.