Filtry

Hotel Růženy

Hotel Okamžitá rezervace
Herbenova farma 879/7, 69301 Hustopeče Ukázat na mapě
3,2

Na každém pokoji je k dispozici předsíň s šatní skříní, telefonní linka, TV, sprcha, WC, minibar, internet (Wifi i kabelové připojení).

 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Kabelový internet Kuchyň Obchodní centrum 2 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce Sekretářské služby Taxi TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 3 km Aerobik 3.8 km Beachvolejbalový kurt 3.8 km Billiard 4 km Bowling 4 km Půjčovna kol 2 km Šipky 3.5 km Střelnice 1.5 km Tělocvična/sportovní hala 4 km Tenisový kurt - venkovní 3.5 km Tenisový kurt - vnitřní 4.2 km Úschovna jízdních kol Aquapark 3.8 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 4 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 3.3 km Kino 3 km Park 0.1 km Přírodní koupání 4 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 3.3 km Cukrárna 2 km Kavárna 2 km Pivnice 2 km Pizzerie 2 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 3.8 km Bazén - vnitřní 3.8 km Fitness 2.3 km Jóga 3.5 km Kadeřnictví/salón krásy 2.5 km Koupele 3.8 km Masáže 3.8 km Perličková vana 3.8 km Sauna 2 km Solárium 3.5 km Solná jeskyně 33.4 km Wellness/lázně 2.5 km

Pokoje

Na každém pokoji je k dispozici předsíň s šatní skříní, telefonní linka, TV, sprcha, WC, minibar, internet (Wifi i kabelové připojení).

Parkování je zdarma, uzamykatelný dvůr, 3 garáže, kolárna.

 

 

Recenze

Vojta Nebylo možné dopočítat se ceny za ubytování, pan v restauraci byl naprosto neochotny a konfliktni,který měl ve všem zmatek. Bydlení bez problému, jen tam není klimatizace a při otevřeném oknu byl hluk z dálnice. Nabídka jídel v restauraci žádná,jen rizek a utopenec. Na přespani fajn,na bydlení víc než den vůbec.
Vojta 07.2019

Pohodové ubytování za normální cenu Hotel Růženy jsme navštívili podruhé. Loni proběhlo vše bez problémů, letos jsme údajně přijeli později, než jsme měli, což nám značně důrazně sdělil pán na recepci (byl poněkud nevrlý a sbalil nám občanky...vrátil nám je až ráno, v tu chvíli totiž neměl čas nás zapsat). Každopádně nám hned dal klíče, pokoj byl čistý, uklizený a perfektně připravený na náš příjezd. Jelikož jsme si u odbavování na recepci objednali i snídani (za pakatel 70,- Kč osoba), měli jsme ubytování i se snídaní (standardně nabízejí ubytování bez snídaně). U snídaně mě překvapilo, že máte nárok buď na talíř s uzeninou, sýrem, taveným sýrem a pidi zeleninovou "oblohou", anebo na míchaná vajíčka... Nejde, abyste měli k talíři i ta míchaná vejce (u "švédského stolu" byla ku jejich cti budiž řečeno vejce
terabro 05.2019

červenec 2018yxc Hotel odpovídá kategorii. Pokoj pěkný, čistý, uklizený. Bohužel špatně fungující wifi, což je při cestování s dětmi alespoň u nás nutností. Také bylo nepříjemné, že slyšíte, co se děje ve vedlejším pokoji. Na tv se nelze dívat, vlastně lze, ale ne pro nás, protože všichni obrýlení a televize na druhé straně pokoje, ale o úhlopříčce asi 30 cm. Negativem bylo umístění, protože absolutně mimo město a kolem jen vinice a vinice.
Alice 787 07.2018

květen 2018 Při příjezdu velmi pomalé odbavení, pokoj který jsme měli dostat byl zamčený a klíče se nemohly najít, nakonec nám byl přidělen pokoj jiný, v jiné části budovy než bydleli naši přátelé se kterými jsme přijeli. V celém hotelu byl velmi cítit přepálený tuk a na dotaz jestli můžeme dostat večeři nám bylo řečeno ať si pohneme, že možná, že dnes vařili jakési jídlo - název nám nic neříkal ale že kuchařka tam je od 6,00 až už chce jít domů. Nakonec jsme se ani pohnout nemohli, protože "administrativa" zaknihování a placení a vypsání šatnových lístků určených na prokázání platby snídaně trvala tak dlouho, že kuchařka opravdu mezitím odešla. Museli jsme zajet 3 km do města.
Iva 05.2018

Kvalitní ubytování za velmi dobrou cenu Hotel komunikuje před příjezdem, což mi přišlo jako vstřícný krok (informace o pobytu, snídaních, apod. emailem, potvrzení o příjezdu telefonicky). Velmi čisto na pokojích, kvalitní ručníky i ložní prádlo. Snídaně i s domácími pomazánkami. Za cenu 400,- Kč perfektní ubytování v této lokalitě.
IEblond 11.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

restaurace v objektu