Filtry

Blue Pension villa

Pension Na poptávku
Sluneční stráň 171, 54224 Svoboda nad Úpou Ukázat na mapě

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného pensionu Blue Pension ve Svobodě nad Úpou v Krkonoších. Blue Pension se nachází na příjemném a klidném místě u Krkonošského národního parku na úpatí Krkonoš.  Ubytovat se je možné v 5 pokojích o max. počtu 16 osob. Pro všechny ubytované je k dispozici kuchyň, sauna a vyhřívaný bazén.

Blue Pension má krásnou velkou oplocenou zahradu o rozloze 6.000 m2 . Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Ubytování v našem pensionu a okolí vám dá možnost užít si krásné dovolené v létě i v zimě, nejbližší lyžování je vzdáleno 1,5 km. Nabízíme Vám možnost bohatých snídaní.


Okolí

Oblast je vhodná pro mnoho letních i zimních aktivit. Můžete zde relaxovat formou pěší turistiky, cykloturistiky, jízdy na koni, rybaření, zahrát si golf, nebo pocítit adrenalin při paraglidingu, raftingu, nebo výletech na motorkách. Samozřejmostí je i možnost plavání, lyžování či snowboardingu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Kuchyň Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Postýlka Směnárna 0.3 km Taxi TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Billiard 0.5 km Bowling 0.15 km Golf 3 km Horolezectví 5 km Lyžařský vlek 2 km Minigolf 0.5 km Půjčovna kol 0.4 km Půjčovna lyží 0.4 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Úschovna lyží Aquapark 20 km Autobusová zastávka 0.03 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.1 km Houbaření Kino 2 km Přírodní koupání 3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.03 km Vyhlídkové lety Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.4 km Pivnice 0.05 km Pizzerie 2 km Restaurace 0.05 km Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní Fitness 2 km Masáže 2 km Perličková vana 2 km Sauna Wellness/lázně 2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.