Filtry

Penzion Cihelna

Pension Okamžitá rezervace
Klobouček 2/296, 64100 Brno Ukázat na mapě
5,0

Penzion Cihelna nabízí ubytování v soukromí, v komfortních, stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, barevným televizorem, s připojením na internet. Penzion je stavebně řešen atypicky, přízemí i podkroví je kombinované ve dřevě, v podkroví jsou střešní okna.

Penzion se nachází v klidné městské části Brno - Žebětín, v západní části Brna, jednoduchá dostupnost z D1 od Prahy (exit Kývalka) a Olomouce (exit Brno Bohunice), nedaleko od výstaviště - autem cca 8 min. a atomotodromu ( Masarykův okruh) - autem cca 4 min. Na výstaviště je výhodné použít městskou dopravu - autobus č. 52 směr Brno.

Pro hosty, kteří mají rádi procházky se nabízí v okolí lesnatý terén s naučnými stezkami, brněnská přehrada,obora se zvěří, cyklostezky. Další sportovní využití v okolí: tenisové kurty, jízda na koních, golf - Masarykův okruh.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Expresní check-out Kabelový internet TV Vícejazyčný personál Zahrada Beachvolejbalový kurt 0.3 km Bowling 0.3 km Golf 1 km Golfový trenažér 0.3 km Squash/ricochet 0.3 km Stolní tenis 0.3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Houbaření Jízda na koni Letiště 20 km Lov Turistické trasy v okolí Pivnice 0.02 km Restaurace 0.15 km Snídaně Zahrádka 0.02 km

Pokoje

Ubytování v komfortních, stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, barevným televizorem a s připojením na internet. Samozřejmě jsou připraveny ručníky. Pohodlné nocování umožní velká lůžka s polštáři a povlečením.

Recenze

Skvělá hodnota a servis Byli jsme ubytováni pozdě v noci od našeho přátelského hosta, který byl s radostí pomáhat s naší pozdní check in a cítil se pohodlně a dobře doma. Pokoj byl velmi skromný, čistý a čistý. V pokoji byla také mikrovlnná trouba, varná konvice a nová plochá TV. Snídaně ráno byla skvělá, s čerstvým chlebem, pečivem, ovocem, jogurtem a obilovinami. Skvělá hodnota za peníze, bezpečné parkování a skvělé služby.
vegoskwidman 08.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.