Filtry

Penzion EMMA

Pension Na poptávku
Husova 430/22, 30100 Plzeň Ukázat na mapě
?

Penzion EMMA Plzeň - nově rekonstruovaný penzion, kvalitní a levné ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, ve středu města Plzně. Výhodou ubytování v penzionu je možnost konzumace kávy nebo čaje zdarma v trvale přístupné jídelně, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti a tradiční česká restauraci je v přízemí objektu.

Vzhledem k výhodné poloze penzionu v centru je snadné i pěšky navštívit všechny zajímavosti města Plzně i obchodní centrum Plaza Plzeň. Právě pro tuto výhodnou polohu je penzion vyhledávám nejen turisty, ale i těmi, kteří jsou v Plzni na pracovních cestách. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Taxi Terasa TV Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.07 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.3 km Kasíno 0.3 km Kino 0.3 km Noční klub 0.2 km Vlaková zastávka 0.8 km Pivnice Pizzerie 0.2 km Restaurace Vinárna 0.02 km Vinný sklípek 0.02 km Zahrádka Fitness 0.3 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny podobně jako v hotelu, tzn. kabelovou televizí, koupena se sprchovým koute, WC a připojením WIFI zdarma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku