Filtry

Hotel Atlas

Hotel Okamžitá rezervace
Kostelní 26, 37004 České Budějovice Ukázat na mapě
2,5

Hotel Atlas najdete v centru Českých Budějovic poblíž hlavní komunikace na Prahu a v těsné blízkosti nového obchodního a zábavního centra IGY.

Hostům nabízíme 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a 1 apartmá. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, apartmán má navíc kuchyňský kout. Cena za ubytování zahrnuje snídani ve formě bufetu (sýr, salám, šunka, máslo, marmeláda, med,kukuřičné lupínky, mléko, pečivo, čaj, káva, džus). K dispozici je snackbar v recepci. V letním období mohou hosté využít ping pongový stůl nebo jen tak posedět na zahradě.

- Ubytování se snídaní formou bufetu
- Nonstop otevřená recepce
- Hotelový bar
- Wifi připojení k internetu ZDARMA
- Strategické umístnění u nákupního a zábavního centra IGY
- Fitness, bazén, squash, sauna, masáže 100 metrů
- Kulturní centrum Bazilika 100 metrů
- 10 pěšky do centra
- Umístněno u zastávky MHD


Okolí

České Budějovice jako metropole jižních Čech mohou nabídnout jak kulturní vyžití - koncerty, výstavy - tak i sportovní akce včetně možnosti návštěvy plovárny, sauny, fitness center, squashových a tenisových kurtů a zimního stadionu. Milovníci cyklistiky ocení množství cyklistických tras. Za zmínku stojí historické objekty zejména v jádru města, např. náměstí Přemysla Otakara II., Piaristické náměstí s nejstarším klášterním kostelem Panny Marie, Solnicí apod.

Vzhledem k tomu, že České Budějovice leží v centru Jihočeského kraje, mají ideální polohu k výjezdům do dalších zajímavých lokalit, jako je Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Holašovice, Třeboň nebo na zámek Červená Lhota uznané UNESCO jako rezervace českého selského baroka nebo po stopách nejstarší koněspřežky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.05 km Recepce TV místnost Zahrada Aerobik 0.05 km Squash/ricochet 0.05 km Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala 0.05 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Divadlo 0.05 km Bar Bazén - vnitřní 0.05 km Fitness 0.05 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Sauna 0.05 km Solárium 0.05 km

Pokoje

Pokoje mají WC, sprchu nebo vanu a TV. Pokoje mají různé počty lůžek od 1 do 4 dle vašich potřeb. Kapacita hotelu je 21 lůžek.

Recenze

Velmi základní hotel Dobrá poloha, v blízkosti centra města, nákupní centrum je také nedaleko. Neexistuje možnost parkování, jen parkování na ulici, kde jste našli místo, pokud jste našli, a budete muset zaplatit každý den za to. Objednali jsme pro 3 osoby: 2 dospělé a 1 dítě, paní se nás snažila účtovat o 50% více, protože když jsem chtěla zaplatit, řekla, že hotovost bude lepší, i když bylo napsáno, že platba kartou je možná a podobně. to je v těchto dnech opravdu otravné. Na recepci je bar, kde máte také snídani, která byla poměrně chudá. Žádná angličtina, velmi špatná Deutsch.
andrei77 07.2019

Tříhvězdičkový podprůměr Hotel nemá vlastní parkoviště, což je v Českých Budějovicích docela problém. Personál hotelu je vstřícný, ale příliš v jakékoli otázce neporadí. Pokoje vypadají líp na webových stránkách než ve skutečnosti, ale jsou prostorné, což platí i o koupelně. Nejhorším zážitkem byla postel, která při jakémkoli pohybu vrzala. Nabídka snídaní je celkem omezená, ale postačující.
Eliška N 08.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.