Filtry

Penzion Dominik

Pension Na poptávku
Klatovská 293, 34004 Železná Ruda Ukázat na mapě

V našem Penzionu Dominik v Železné Rudě na Šumavě naleznete velice příjemné prostředí pro Vaší dovolenou, pořádání rodinných oslav, sportovních akcí, škol v přírodě, porad či firemních školení. Penzion Dominik je využíván také sportovními družstvy k pořádání sportovních soustředění.

Penzion Dominik je nový penzion postavený na příjezdové cestě z Plzně do Železné Rudy, která leží v nadmořské výšce 754 m, v údolí říčky Řezné. Město je ze všech stran lemováno horskými vrcholy. Svojí polohou vytváří Železná Ruda ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci. U nás v penzionu na Vás dýchne šumavská krása doslova z každého koutu.

Z původních dvou samostatných objektů vznikl ucelený areál. Součástí projektu je vybudování dostatečného počtu parkovacích míst včetně venkovního osvětlení s nově zrekonstruovaným vjezdem ze silnice I. třídy Klatovy – Železná Ruda. Vzniklo celkem 26 apartmánů s 60 lůžky. Velikost jednotlivých apartmánů se pohybuje od 20 do 50m2.

Vedle ubytovacích služeb penzion nabízí řadu doprovodných aktivit – fitness, prostory pro školení, kongresová turistika, umělou horolezeckou stěnu, rekondiční pobyty, půjčování sportovních potřeb aj.

Penzion je určen všem potencionálním návštěvníkům a turistům daného regionu, všech věkových kategorií bez omezení, požadující odpovídající  míru kvality ubytování za přijatelnou cenu s bohatou nabídkou volnočasových aktivit.


Okolí

Penzion Dominik je situován do prostředí jedinečné přírody Šumavy a je tak ideálním místem jak k relaxaci, tak aktivnímu odpočinku. V létě je možno vyrazit na nedaleké cyklostezky, v zimě lze využít celou řadu sjezdovek, z nichž nejbližší je vzdálená cca 5 minut a nese jménoBelveder.

Nedaleko od našeho penzionu se také nachází lyžařský areál na Špičáku, který je vzdálen 10minut vlakem. Ať už přijedete v létě nebo v zimě, lze si v naší půjčovně půjčit sportovní vybavení (kola, lyže). 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí TV místnost Golf 15 km Horolezectví Lyžařský vlek 0.5 km Půjčovna lyží 1.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Houbaření Kasíno 0.5 km Zahrádka Bezbariérový přístup Konferenční/společenská místnost Postýlka Terasa Venkovní gril Zahrada Bowling 1.5 km Stolní tenis Autobusová zastávka 0.35 km Cyklotrasy v okolí Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Cukrárna 1.3 km Restaurace 0.25 km Fitness 2 km Wellness/lázně 2 km

Pokoje

Apartmány jsou tvořeny předsíňkou, pokojem s kuchyňkou, koupelnou a WC. Jednotlivé apartmány jsou vybaveny takových způsobem, který odpovídá náročnosti současných  návštěvníků na rekreaci a odpočinek. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku