Filtry

Penzion U Šutráku

Pension Okamžitá rezervace
Dolní 829, 69103 Rakvice Ukázat na mapě
?

Penzion U Šutráku disponuje celkovou kapacitou 123 lůžek v pěkně vybavených a útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je jeden tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením,100 mod areálu jsou tři tenisové kurty, squash hala a dvě fotbalové hřiště. Pro milovníky dobrého vína je zajištěna řízená degustace ve vinárně, jejíž součástí je stylová vinotéka. Přímo v areálu je rovněž whirlpool, infrasauna, parní box a bowling. Živá hudba nebo cimbálová muzika budou zajištěny po dohodě. Cyklistické vinařské stezky v Lednicko-valtickém areálu, mnoho památek i přírodních zajímavostí, Vám zajistí nádherné výlety po Lednicko – valtickém areálu a Pálavě.


Okolí

Vítáme Vás Penzion u Šutráku v Lednicko-valtickém areálu, který pro Vás nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, poskytuje však také velmi dobré zázemí pro firemní akce, firemní školení, svatby, školy v přírodě a pobyty pro děti, soustředění a rodinné oslavy v Lednicko-valtickém areálu. Předností objektu je velmi výhodná poloha v atraktivní oblasti proslulé vinařstvím (Vinařské cyklostezky s ubytováním jižní Morava),  krásné přírodní koupaliště s písčitou pláží přímo u penzionu(Koupaliště s písečnou pláží s ubytováním Lednicko-valtický areál), zejména rodiny zde ocení velmi pěkné koupání pro děti v Rakvicích. Ani v zimě se u nás nudit nebudete, stačí si udělat výlet do 12km vzdáleného lyžařského areálu v Němčičkách, který nabízí lyžování pro děti i dospělé v Lednicko-valtickém areálu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Zahrada Bowling Squash/ricochet 0.3 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní 0.3 km Úschovna jízdních kol Jízda na koni Rybolov Pivnice 0.05 km Pizzerie Restaurace 0.1 km Vinárna Vinný sklípek 0.5 km Zahrádka 0.1 km Perličková vana Sauna Snídaně Autobusová zastávka 0.02 km Dětské hřiště 0.05 km Přírodní koupání 0.02 km

Pokoje

Jednolůžkový pokoj 22 m2 s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj 22 m2 s manželskou postelí, nebo oddělenými postelemi

Třílůžkový pokoj 22 m2 s manželsou postelí a přistýlkou, nebo se třemi oddělenými postelemi

Čtyřlůžkový pokoj 40 m2 s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi, nebo se čtyřmi oddělenými postelemi

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování


Extra

Ubytování je nabízeno se snídaní, která je zahrnuta do ceny ubytování

Jak se k nám dostat?

Lednickovaltický areál do 10 km, od Brna 22 km