Filtry

Penzion U Šutráku

Pension Okamžitá rezervace
Dolní 829, 69103 Rakvice Ukázat na mapě
?

Penzion U Šutráku disponuje celkovou kapacitou 123 lůžek v pěkně vybavených a útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je jeden tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením,100 mod areálu jsou tři tenisové kurty, squash hala a dvě fotbalové hřiště. Pro milovníky dobrého vína je zajištěna řízená degustace ve vinárně, jejíž součástí je stylová vinotéka. Přímo v areálu je rovněž whirlpool, infrasauna, parní box a bowling. Živá hudba nebo cimbálová muzika budou zajištěny po dohodě. Cyklistické vinařské stezky v Lednicko-valtickém areálu, mnoho památek i přírodních zajímavostí, Vám zajistí nádherné výlety po Lednicko – valtickém areálu a Pálavě.


Okolí

Vítáme Vás Penzion u Šutráku v Lednicko-valtickém areálu, který pro Vás nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, poskytuje však také velmi dobré zázemí pro firemní akce, firemní školení, svatby, školy v přírodě a pobyty pro děti, soustředění a rodinné oslavy v Lednicko-valtickém areálu. Předností objektu je velmi výhodná poloha v atraktivní oblasti proslulé vinařstvím (Vinařské cyklostezky s ubytováním jižní Morava),  krásné přírodní koupaliště s písčitou pláží přímo u penzionu(Koupaliště s písečnou pláží s ubytováním Lednicko-valtický areál), zejména rodiny zde ocení velmi pěkné koupání pro děti v Rakvicích. Ani v zimě se u nás nudit nebudete, stačí si udělat výlet do 12km vzdáleného lyžařského areálu v Němčičkách, který nabízí lyžování pro děti i dospělé v Lednicko-valtickém areálu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Zahrada Bowling Squash/ricochet 0.3 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní 0.3 km Úschovna jízdních kol Jízda na koni Rybolov Pivnice 0.03 km Pizzerie Restaurace Vinárna Vinný sklípek 0.5 km Zahrádka Perličková vana Sauna Snídaně

Pokoje

Jednolůžkový pokoj 22 m2 s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj 22 m2 s manželskou postelí, nebo oddělenými postelemi

Třílůžkový pokoj 22 m2 s manželsou postelí a přistýlkou, nebo se třemi oddělenými postelemi

Čtyřlůžkový pokoj 40 m2 s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi, nebo se čtyřmi oddělenými postelemi

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurační zařízení

Extra

Ubytování je nabízeno se snídaní, která je zahrnuta do ceny ubytování

Jak se k nám dostat?

Lednickovaltický areál do 10 km, od Brna 22 km