Filtry

Penzion Ječmínek

Pension Na poptávku
Masarykova 232, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě

Umístění už nemůže být lepší. Penzion Ječmínek je situován přímo v centru Luhačovic nedaleko kulturního domu, kina, restaurací a blízko kolonády. Od nás to máte opravdu všude jak se říká, "co by kamenem dohodil".

Příjezd na penzion je možný nejpozději do 16:00. Pozdní příjezd je nutné konzultovat se správcem penzionu!


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Taxi TV TV místnost Bowling 1 km Půjčovna kol 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.2 km Kino 0.4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.1 km Pizzerie 0.05 km Restaurace 0.1 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže 0.4 km Perličková vana 0.4 km Wellness/lázně 0.4 km

Pokoje

Pokoje jsou nově, velmi pěkně zařízené masivním a kvalitním nábytkem a mají vlastní sociální zařízení. Pokoje v podkroví mají společné sociální zařízení a nemají televizi.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Parkování Přímo u penzionu je parkování - ZDARMA. Stravování Možnosti stravování jsou v okruhu do 100 metrů od penzionu. Letní aktivity In line, cyklistika, procházky, plavání. Zimní aktivity V zimně uvítáte především velké množství nabídek wellness komplexů a lázeňských domů. Dále je v Luhačovicích krytá městská plovárna. Samozřejmě doporučujeme zdravé zimní procházky.

Stravování

Ubytování je možné pouze bez stravy.