Filtry

Hotel VZ Bedřichov - depandance

Hotel Okamžitá rezervace
Bedřichov 56, 54351 Špindlerův Mlýn Ukázat na mapě
3,4

Areál hotelu VZ Bedřichov se nachází v blízkosti sjezdovky Medvědín a centra Špindlerova Mlýn. Hotel nabízí ubytování na hlavní hotelové budově  nebo v depandancích. Celý areál  je vzhledem ke své poloze ideálním místem pro milovníky zimních sportů, především lyžování a zimní nebo letní horské turistiky a cykloturistiky. Svým komplexním vybavením uspokojí i velice náročné klienty. Hotel je vhodný pro jak rodinnou rekreaci tak i pro vyznavače aktivního odpočinku nebo wellness pobytů. Hosté ubytovaní v depandancích (cca 350 m) od hlavní budovy mohou využívat veškeré služby hotelu vč. možnosti dokoupení stravy.WiFi ve všech prostorech hotelu zdarma.

Klienti mohou využít vybavení jednoho z nejrozsáhlejších wellness center ve Špindlerově Mlýně, které poskytuje širokou nabídku služeb. Ve wellness centru naleznete Vodní ráj. Tento název jsme zvolili záměrně jelikož se nejedná o pouhý bazén určený pro kondiční plavání, ale je zde mnoho dalších prvků pro Vaší dokonalou relaxaci a zabavení Vašich dětí - tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. Součástí wellness centra je také wellness zóna, kde v rámci jednoho vstupu můžete vyzkoušet parní saunu nebo parní solnou saunu a poté se ochladit ledovou tříští. Součástí wellness zóny je také Kneippův chodník a dva whirlpooly. Samozřejmostí je také relaxační část. Zakoupením vstupu do wellness zóny máte možnost souběžného využití nabídky Vodního ráje. V nabídce wellness služeb jsou také dvě suché sauny a dvě solária (samostatný vstup).

Každému kdo si potřebuje odpočinout a relaxovat nabízíme beauty programy zaměřené na regeneraci celého těla. Pro aktivní vyžití je možné využít i nabídku vnitřních sportovišť jako tenisová hala, tělocvična, squash, bowling a fitness.

K parkování vozidel klientů je vyčleněna odstavná plocha, která je zabezpečena automatickou závorou ovládanou čipovou kartou. 
V hotelu je také možný pobyt Vašich domácích mazlíčků (malé plemeno do 10 kg) za úplatu. V prostorách jídelny, hotelového baru a wellness centra je vstup zvířat zakázán. Pobyt povolujeme na základě  písemné žádosti.


Okolí

Depandance se nacházejí  v těsné blízkosti sjezdovky Medvědín v klidné části Špindlerova Mlýna.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.35 km Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Dětský koutek Obchodní centrum 1.5 km Pokojová služba Postýlka Recepce Směnárna 0.5 km Taxi TV Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 0.35 km Bowling 0.4 km Golfový trenažér 0.35 km Lyžařský vlek 0.4 km Půjčovna kol 0.4 km Půjčovna lyží 0.4 km Půjčovna sportovního vybavení Šipky 0.35 km Squash/ricochet 0.35 km Stolní tenis 0.35 km Střelnice 0.35 km Tělocvična/sportovní hala 0.35 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Tenisový kurt - vnitřní 0.1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 0.2 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.4 km Houbaření Noční klub 0.4 km Turistické trasy v okolí Bar 0.35 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.4 km Restaurace 0.05 km Snídaně Zahrádka 0.05 km Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže 0.2 km Parní sauna 0.2 km Perličková vana 0.2 km Sauna 0.2 km Solárium 0.2 km Wellness/lázně 0.2 km

Pokoje

Ubytování na depandancích je ve studiích, které se prodávají jako celek a jsou ideální pro rodiny s dětmi. Ve studiích  se nachází společná předsíňka, kuchyňka, sociální zařízení a sprchový kout. V kuchyňkách je k dispozici základní kuchyňské vybavení, vařič, varná konvice a chladnička. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem a telefonem.

Recenze

Nic moc 😏 První dojem z hotelu byl strašný...obrovská třípatrová budova, která se do hor vzhledově ani vůbec nehodí. Po příjezdu nás ubytovala ne moc hovorná paní recepční. Dostali jsme malý pokoj se dvěmi sraženými postelemi, které se furt rozjížděly od sebe...což mělo představovat manželskou postel, kterou jsme si původně objednali. Snídaně se podávali formou bufetu, vybere si každý. V hotelu je restaurace a dětský koutek. Kdo hledá romantický hotel v horách, tak ať hledá raději jinde 😉
Terezka R 02.2020

Velké zklamání Toto zařízení, i když má velký potenciál, je sráženo na kolena svým naprosto neprofesionálním personálem v restauraci. Zaměstnanci restaurace si zcela evidentně spletli svou pozici s pozicí platícího klienta, a to zejména jedna starší paní servírka. Žádná slušnost, úcta ke klientovi, právě naopak, totální pohrdání hostem a nulová sebereflexe, člověk aby se pomalu bál jít na snídani. O tom, že půlhodiny před koncem snídaně nebo večeře již nebylo z čeho vybírat a číšníci sklízeli, se nebudu ani rozepisovat. Měli jsme naprosto zkažený zážitek z dovolené, i když by měl hotel skvělé předpoklady pro dobrou dovolenou, díky našemu zážitku se tam nikdy nevrátíme. Nikde ve světě jsem nic podobného co se neprofesionality nezažila.
LŠor 11.2019

Obdorné shromáždění Velice dobré služby, ubytování i strava. Organizační zabezpečení jednání bylo na solidní úrovni. Pokoje, stolování a veškeré společenské prostory čisté. Hotel poskytuje množství welnes podle vlastního výběru s doplatkem.Okolí poskytuje široké možnosti pro turistiku.
vanac.ahnm@email.cz 06.2019

Dobrý hotel s nedostatky Ubytování: pěkné prostorné pokoje i pro rodiny s dětmi, během našeho pobytu vyměnili na topení hlavice, takže nejde regulovat teplota, i pozdě večer jede topení na maximum a v pokoji se nedá spát Strava: formou rautových stolů, velmi dobrá, ke konci výdejní doby již nejsou všechna jídla, ale i tak se dá vybrat a vždy chutné Bazén: velké mínus, studená voda v bazénu i vzduch okolo, to samé ve vířivce, děti mají po dvaceti minutách modré pusy, pro děti naprosto nedporučuji
tom 02.2019

Spokojenost, doporučuji! Skvělý velký hotel, příjemný a vstřícný personál, wellness v ceně, dětský koutek, bar před pokoji. Na Spindlerův mlýn lidové ceny! Bohaté snídaně, obědy a večeře také super- bufetové! Byli jsme s 2měsíčním miminkem a super! Vrátíme se :)
Zuzka K 12.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

 Pobyty na depandancích jsou standardně bez snídaně.

V případě dokoupení stravy, je strava podávána v hlavní budově hotelu formou bufetových stolů. K obědu i k večeři je možné zakoupit běžné nápoje u obsluhy restaurace, rozšířeno o výběr vín a tradičních destilátů.

Veškerou stravu lze doobjednat podle potřeb klientů i během pobytu. Naše jídelny a všechny prostory hotelu jsou nekuřácké mimo hotelového baru, kde je kouření povoleno.

K příjemnému posezení lze využít hotelový bar s přilehlou letní terasou (s nabídkou minutkových jídel a dalších pochoutek), nebo stylovou restauraci U Medvěda, která je vyhlášena svými krkonošskými specialitami. Restaurace se nachází v těsném sousedství dependancí.

Extra

Cena zahrnuje 2x za pobyt vstup do Vodního ráje (75 min.), při minimální délce pobytu 6 nocí.

Jak se k nám dostat?

Auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy)

U depandancí je zakázáno parkovat. Parkování je možné pouze po dobu nezbytně nutnou pro naložení a vyložení. V zimním období doporučujeme řetězi.

Vlak – železniční stanice Vrchlabí, přesun na autobusové nádraží cca 250 m, autobusem do Špindlerova Mlýna na autobusové nádraží, pěšky k hotelu VZ Bedřichov cca 600 m, (v zimním období SkiBus, zastávka Montána potom pěšky cca 150 m)

Autobus – Špindlerův Mlýn autobusové nádraží, pěšky k hotelu VZ Bedřichov ( recepce )cca 600 m  (v zimním období SkiBus, zastávka Montána potom pěšky cca 150 m)

Vzdálenosti

Praha 138 km, Brno 228 km, Ostrava 325 km, Hradec Králové 86 km

 

Ve spodí části depandancí se nachází zastávka SkiBusu, který vás odveze na sjezdovky Svatý Petr nebo Hromovka.