Filtry

Dům Lavendel

Apartmán Na poptávku
Ke Koupališti 190/5, 78983 Loštice Ukázat na mapě
?

Apartmán se nachází v městečku Loštice na Hané, v nadmořské výšce 260m. Městem protéká řeka Třebůvka, v současné době má přes 3000 obyvatel a je známé především výrobou olomouckých tvarůžků. Nabízíme Vám útulné ubytování na vysoké úrovni, které jistě uspokojí i nejnáročnější z Vás. Klademe velký důraz na čistotu a kvalitu poskytovaných služeb. Zcela nerušené a komfortní spaní. Apartmán se hodí pro trávení volného času s rodinou, pro krátkodobé ubytování na Vašich cestách, tak i pro dlouhodobý pobyt.

Kapacita zařízení je pro 4 osoby.

Je zde voleno moderní vybavení v kombinaci se starožitným nábytkem.


Okolí

V Olomouckém kraji se nachází celá řada významných historických a kulturních památek. Mnohé tyto památky jsou vedeny i jako památky UNESCO. Olomoucký kraj je jakoby stvořený pro cykloturisticku a turistiku.

 


Vybavení

Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Pokojová služba Praní prádla Terasa TV Venkovní gril Zahrada Půjčovna kol Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Houbaření Jízda na koni Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka Cukrárna 0.3 km Internetová kavárna 0.3 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.3 km Vinárna 0.15 km Zahrádka 0.15 km Bazén - venkovní 0.2 km

Pokoje

Ložnice je vybavena nábytkem z masivního dřeva, se dvěmi manželskými postelemi s kvalitními matracemi 180 x 200cm a 120 x 200cm.

Kuchyň je moderně vybavena, s výhledem na venkovní terasu a upravenou zahradu.

Koupelna je zařízena proskleným sprchovým koutem 90x110cm + WC s pračkou.

V obývacím pokoji se nachází krb, LCD televizor se satelitními stanicemi.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Stravování v nedaleké restauraci s tvarůžkovými specialitami.

Jak se k nám dostat?

autobus, vlak, 2 km vzdálený nájezd na silnici pro motorová vozidla směr Olomouc