Filtry

Lazy River Hostel

Hostel Na poptávku
Kostelní 18, 35733 Loket Ukázat na mapě

Lazy River Hostel nabízí svým hostům ubytování v centru histrorického města Loket nad Ohří s výhledem na hrad Loket. V hostelu je k dispozici restaurace s nabídkou vegetariánské kuchyně a také knihovna. Připojení k Wi-Fi je možné zdarma.

V hostelu je možné si zapůjčit jízdní kola nebo lodě.


Okolí

Hrad Loket je ve vzdálenosti 50 metrů od hostelu. Asi 7 km se nacházejí Svatošské skály. Lázeňské město Karlovy Vary jsou vzdáleny 12 km.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.9 km Praní prádla Směnárna 0.9 km Vícejazyčný personál Bowling 8 km Golf 20 km Lyžařský vlek 30 km Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní 10 km Tenisový kurt - vnitřní 10 km Úschovna lyží Aquapark 20 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Letiště 20 km Noční klub 10 km Přírodní koupání 15 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.1 km Restaurace 0.1 km Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 11 km Bazén - vnitřní 20 km Fitness 10 km Kadeřnictví/salón krásy 5 km Koupele 20 km Wellness/lázně 20 km

Pokoje

Pokoje jsou se sdílenou koupelnou a s výhledem na hrad Loket.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Hostel svým hostům umožňuje též využívat společnou kuchyň. V nejbližším okolí cca 20 metrů od hostelu se nachází restaurace a obchod s potravinami.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka je 500 metrů od hostelu.