Filtry

Ubytování u Bílé paní

Pension Na poptávku
Soukenická 42, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

Ubytování u Bílé paní se nachází v centru Českého Krumlova a poskytuje ubytování ve dvou až pětilůžkových apartmánech. Parkování cca 300 m od domu. Wifi připojení k internetu.


Okolí

Český Krumlov je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Za návštěvu stojí historické centrum, zámek, který se pyšní chovem medvědů, otáčivé hlediště, které je situováno v horní části Zámecké zahrady a kde se odehrávají mnohé festivaly a kulturní akce. Ve městě je několik galerií, muzeí, divadlo, koupaliště i krytý bazén, v letních měsících si můžete zapůjčit lodičku a projet se po řece Vltavě, která městem protéká.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.3 km Nekuřácké prostředí Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Postýlka Taxi TV Bowling 0.3 km Golf 2 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení 0.22 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Autobusová zastávka 0.6 km Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 0.3 km Kino 0.8 km Park 0.35 km Přírodní koupání 1.4 km Turistické trasy v okolí Bar 0.03 km Cukrárna 0.01 km Restaurace 0.02 km Snídaně Bazén - vnitřní 1.1 km Masáže Místo vyhrazené pro kuřáky Přednáškový sál Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál

Pokoje

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové apartmány, 1 třílůžkový a 1 pětilůžkový apartmán. Pokoje jsou vybaveny dobovým nábytkem, TV, koupelnou s vanou / sprchou a WC. Pětilůžkový apartmán má vlastní kuchyňku s lednicí, troubou, rychlovarnou konvicí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

V ceně ubytování je snídaně.

Jak se k nám dostat?

Parkování cca 300 m od domu. Vlakové nádraží cca 2 km, autobusová zastávka cca 600 m.