Filtry

Smetanův Statek

Pension Okamžitá rezervace
Klacovská 50, 50311 Hradec Králové Ukázat na mapě
4,0

Ubytování v rodinném pensionu Smetanův statek nabízí příjemnou rodinnou atmosféru sídla spojenou s komfortním moderním ubytováním, a to vše vzdáleno pouhých 7 km od historického centra města Hradec Králové.

V recepci je možnost využití PC včetně internetu a tiskárny. Součástí penzionu je uzamykatelné parkoviště ve dvoře. Snídaně i večeře si můžete vychutnat v jídelně nebo na terase. Penzion je vhodný i pro dovolenou rodin s dětmi, kterým nabízíme výrazné slevy.

Pension Smetanův statek nabízí k pronájmu stylový salónek na statku mající typický selský ráz minulého století pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí, oslav všeho druhu, rodinných setkání nebo prezentačních akcích.

Na Vaše přání můžeme povléknout lůžko do bílého hotelového textilu a pro děti použít dětské povlečení. Kapacita penzionu činí 7 pokojů pro 16 osob.

Parkování na placeném uzamykatelném parkovišti ve dvoře penzionu nebo parkování před penzionem zdarma. Na recepci penzionu je také možnost zapůjčení dětské postýlky za 50,- Kč/den. 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 2 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi TV Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 7 km Bowling 6 km Horolezectví 7 km Půjčovna kol Tělocvična/sportovní hala 5 km Tenisový kurt - venkovní 5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 7 km Kino 5 km Park 5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 8 km Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 6 km Perličková vana 6 km Sauna 6 km

Pokoje

Nabízíme Vám ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení na Internet pomocí WIFI. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu jsme všechny koupelny vybavili hotelovým fénem.

Recenze

Rodinný podnik Rodinný podnik na okraji Hradce Králové. U statku piskoviště, houpačka pro děti a zvířátka. Byli jsme ubytováni na týden (2 dospělí, 2 děti) -Pokoj pěkný, ale nebyl utřený prach jinak uklizen. Vlastní sociální zařízení. -Výborné snídaně -Okna pokoje jsme měli přímo nad terasou, takže každou chvíli nám šel kouř z cigaret do pokoje. Nekuřákům to docela vadí. -Jezdili jsme každé ráno na výlety, takže buzení projiždějícímy traktory jsme uvítali. Spáčům by to mohlo vadit. -Dobrá dostupnost autem do města Hradec Králové.
PipelCZ 12.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Snídaně - v ceně - formou výběru. Možnost přikoupit večeře - formou výběru. V recepci je též možno zakoupit drobné cukrovinky a chlazené nápoje.