Filtry

Lowcost Hotel Ostrava

Hotel Na poptávku
Plzeňská 12, 70030 Ostrava Ukázat na mapě
?

Lowcost Hotel nabízí pohodlné ubytování za rozumnou cenu, velké parkoviště, dobrou snídani a to vše nedaleko mezinárodního letiště v Ostravě, pár kilometrů od dálnice, kousek od velkého dopravního uzlu městské hromadné dopravy. Lowcost Hotel je blízko centra městské zábavy a sportu. Je zde velké koupaliště, nedaleko OSTRAVAR Aréna. Do centra města a na Stodolní ulici je to 10 minut autem.


Okolí

V blízkosti Lowcost Hotelu se nachází Ostrava aréna, velké kulturní a sportovní centrum. Mezi známá místa patří také Stodolní ulice, která je centrem nočního života. V okolí je celá řada turistických a cyklistických tras. Centrum města je vzdálené 10 minut autem.

Parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Dětský koutek Expresní check-out Kabelový internet Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 4 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce TV TV místnost Vícejazyčný personál Výtah Billiard 0.05 km Minigolf 0.24 km Střelnice 4 km Tělocvična/sportovní hala 0.05 km Autobusová zastávka 0.06 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 1 km Divadlo 0.5 km Park 0.08 km Tramvajová zastávka 0.1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0.02 km Pivnice 0.02 km Restaurace 0.02 km Snídaně Bazén - venkovní 0.5 km

Pokoje

Lowcost Hotel Ostrava disponuje čtyřmi typy pokojů, a to pokoji Classic, Classic Plus, Studio a Studio Plus s celkovou kapacitou až 385 osob. V roce 2009 kompletně zrekonstruované a moderně zařízené hotelové pokoje "Classic" jsou ideální volbou pro individuální cestující. Pokoje "Studio" jsou určené svou povahou pro větší skupiny, jako jsou sportovní týmy, či různé kulturní spolky. K dispozici rovněž máme rovněž bezbariérové pokoje.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Lowcost hotel nabízí levné ubytování bez snidaně. Snídani lze dokoupit (od 105 Kč/osoba). 

Extra

Kromě ubytování Vám hotel nabízí využití celé řady dalších služeb:

recepce parkování u hotelu Wi-Fi připojení nově vybavenou společenskou místnost s širokoúhlou televizí snídani pomoc při organizování ubytování větších akcí

Jak se k nám dostat?

Lowcost Hotel je velmi dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Příjezd na parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.