Filtry

Penzion Na Netřebě

Pension Okamžitá rezervace
Mikulovice 7, 53002 Mikulovice Ukázat na mapě
?

Penzion a restaurace Na Netřebě je umístěn mezi Pardubicemi a Chrudimí. Disponuje kapacitou 8 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastní plně zařízenou koupelnou (včetně hotelového fénu), televizorem s příjmem satelitního vysílání, klimatizací a minibarem. Samozřejmostní je bezplatné připojení k Wi-Fi a parkování v areálu penzionu (na noc uzamčeném). Snídaně jsou podávány od 7 hodin, večeře pak do 21 hodin. Pro dopravu do blízkých Pardubic je hostům k dispozici smluvní taxi. Příjemný spánek zaručuje klidná lokalita i ortopedické matrace, kterými jsou pokoje vybaveny. Součástí restaurace je i salonek, který je využíván nejen jako snídaňová místnost, ale i pro potřeby školení nebo různých jednání.     


Okolí

V okolí je nově vybudována síť cyklostezek, z turistických cílů jsou nejbližší lanový park Podhůra v Chrudimi, zámek ve Slatiňanech, Veselý kopec.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Klimatizace Konferenční/společenská místnost Taxi Zahrada Bowling Golf 14.9 km Lyžařský vlek 33.3 km Minigolf 6.5 km Půjčovna lyží 33.3 km Squash/ricochet 6.5 km Tenisový kurt - venkovní 7.4 km Tenisový kurt - vnitřní 7.4 km Úschovna jízdních kol Aquapark 7 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 7 km Letiště 7.1 km Bar Kavárna Pivnice Pizzerie 3.6 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 6.2 km Bazén - vnitřní 6.2 km Fitness 5.4 km Kadeřnictví/salón krásy 4.5 km Masáže 4.5 km Sauna 6.2 km Wellness/lázně 6.2 km Catering - varianta A Směnárna

Pokoje

Penzion Na Netřebě disponuje 8 dvoulůžkovými pokoji o velikosti přibližně 20 m. Kařdý má vlastní koupelnu (2m x 2m) se sprchovým koutem, WC a hotelovým fénem. Pokoje jsou zařízeny moderním novým nábytkem, samozřejmostí je možnost jak manželské postele, tak i dvou oddělených lůžek. Na každém pokoji je televizor, minibar, klimatizace.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování