Filtry

Hotel Alfonska

Hotel Na poptávku
Štěpanická Lhota 7, 51401 Benecko Ukázat na mapě

Hotel Alfonska se nachází v klidné části obce Benecko v Krkonoších , se zajímavým okolím, které skýtá velké možnosti aktivního vyžití v zimních i letních měsících . Lokalita je díky klidnému a čistému prostředí vhodná pro rodinné pobyty rodičů s dětmi. Nachází se na úpatí vrchu Žalý (1015 m n. m.). Je i v zimních měsících velmi dobře dostupná autem. Hotel je umístěn přímo u nástupní stanice nové čtyřsedačkové lanovky (nejdelší sjezdovka na Benecku), centrum je vzdálené necelých 20 minut chůze (restaurace, diskotéky, bary, herny, bowling...).

Objekt je po celkové rekonstrukci a nabízí restauraci s barem, sportovní a dětské hřiště, venkovní bazén, půjčovna horských kol a v zimním období půjčovna lýží.


Okolí

Benecko a okolí

Benecko vnímáme jako jedinou nejvýše umístěnou ves pod vrchem Žalý. Nynější obec Benecko se skládá ze čtyř katastrálních území dříve samostatných obcí - Horních a Dolních Štěpanic, Benecka a Mrklova, které se v roce 1960 sloučily v jednu střediskovou obec.

Benecko leží v západních Krkonoších. Výhodou proti střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou, která leží v údolí, je vrcholová poloha rekreačního centra. Je orientované jihozápadním směrem, proto jsou za jasných dní jeho svahy celý den prosluněné.

Obec se nachází ze dvou třetin v 3. zóně Krkonošského národního parku, obytné části jsou v ochranném pásmu. Je vybavena rozvodem plynu, pitné vody i kanalizací.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Taxi TV Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Golf 2 km Lyžařský vlek 0.03 km Půjčovna kol Půjčovna lyží Tenisový kurt - venkovní 0.15 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.01 km Dětské hřiště 0.01 km Houbaření Jízda na koni Bar Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní 0.01 km Perličková vana

Pokoje

K diszpozici jsou dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje jsou vybaveny s WC a TV+SAT.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, oběd výběrem z jídelního lístku.

Extra

Hotel Alfonska se nachází u vleku Liška a Kejnos

Jak se k nám dostat?

• autem – po hlavní silnici z Jilemnice, cca 200 metrů za cedulí Benecko - po pravé straně, kde naleznete také parkoviště

• linkovým autobusem – z Jilemnice na zastávku U lomu