Filtry

Hotel Žabčice

Hotel Na poptávku
Přísnotická 550, 66463 Žabčice Ukázat na mapě
?

Nově postavený čtyřhvězdičkový hotel Žabčice je umístěn v centru obce Žabčice, 25 km od Brna. Nachází se ve středu obce, která je vstupní branou do vinařského kraje. Hotel je zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a poskytuje kvalitní ubytování spojené s wellness službami. Vyzkoušet můžete například vířivku, saunu nebo různé druhy masáží a peelingů.

Příjemný pobyt lze spojit s výborným chuťovým zážitkem v naší hotelové resturaci, ke které patří i venkovní-letní zahrádka, další nedílnou součástí hotelu je i venkovní letní zahrádka s dětským hřištěm, náležející k pivnici.

Při cestě za prací, lze využít i některou z našich dvou konferenčních místností. Každá je rozlišná v kapacitě počtu osob, lze je využít nejen k pracovním příležitostem, jako jsou firemní jednání, meetingy a večírky, ale za účelem rodinných oslav a obědů.

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Klimatizace Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 4 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko 0.25 km Billiard 3.5 km Bowling 3.5 km Golf 27 km Minigolf 10 km Půjčovna kol 14 km Šipky 0.25 km Squash/ricochet 0.2 km Střelnice 25 km Tělocvična/sportovní hala 0.06 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Tenisový kurt - vnitřní 0.2 km Úschovna jízdních kol Aquapark 14 km Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 4 km Divadlo 15 km Kasíno 4 km Kino 15 km Letiště 20 km Park 0.3 km Přírodní koupání 16 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.35 km Bar Cukrárna 0.03 km Kavárna 4 km Pivnice Pizzerie 4.5 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinný sklípek 0.65 km Zahrádka Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 7 km Fitness 0.06 km Jóga 15 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Moderní hotel Žabčice nabízí ubytování ve dvou jednolůžkových pokojích s přistýlkou, čtyřech dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a čtyřech apartmánech. Každý z pokojů je zařízen moderním nábytkem a součástí je televizor, vysokorychlostní připojení k internetu, lednice a samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( wc, umyvadlo, sprchový kout ). Celý hotel je bezbariérový, disponuje i jedním dvojlůžkovým bezbariérovým pokojem.K dispozci je zapůjčení dětské postýlky a domácim mazlíčkům je vstup povolen. Objekt moderního Hotelu Žabčice je nekuřácký.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Pravidelně v hotelové restauraci a pivnici pořádáme tzv. jídelní hody, jedná se o kulinářské akce s určitou tématikou. Například Řízkový týden, Valentýnské menu, Zvěřinové hody, Hamburgerový víkend, týden plodů moře, speciality ze sladkovodních ryb a jiné.

Stravování

Naše nekuřácká restaurace a kuřácká pivnice Vám nabízí příjemné posezení s wifi připojením. Nabídneme Vám široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, kvalitní výběr piva, moravských vín a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Každý den v restauraci také podáváme polední menu. Pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení můžete využít také hotelovou vinárnu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení, kde pro Vás pravidelně připravujeme grilované a uzené speciality.

Denně podáváme pro hotelové hosty snídaně.

I jako nehoteloví hosté k nám můžete zavítat ať už na pracovní či rodinný oběd, romantickou večeři, oslavu narozenin nebo prostě jen tak na vynikající jídlo…

Kapacita restaurace je 70 míst + 50 letní zahrádka.

Kapacita pivnice je 50 míst + 80 letní zahrádka.

Kapacita vinárny je 60 míst.

Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část.

Jak se k nám dostat?

Hotel v obci Žabčice je snadno dostupný po dálnici směrem z Brna na Vídeň.

Žabčice jsou také pohodlně dostupné vlakem jak z Brna, tak z opačné strany z Břeclavi.