Filtry

Penzion Volařík

Pension Na poptávku
Rudé armády 40, 69185 Dolní Dunajovice Ukázat na mapě
?

Penzion Volařík se nachází v jedné z největších vinařských obcí na Moravě, v Dolních Dunajovicích. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou a některé i vlastní kuchyňkou. Hosté bez vlastní kuchyňky, mohou využívat dvě plně vybavené kuchyňky, které se nachází v areálu penzionu. Hostům je k dispozici recepce s informačními službami, úschovna kol, kulečník, stolní tenis nebo venkovní posezení u bazénu.


Okolí


Vinařská obec Dolní Dunajovice se nachází na jižní Moravě, necelých 10 km od turisticky atraktivního Mikulova, v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Okolí je protkané cyklostezkami, které Vás provedou vinicemi, kolem Novomlýnských nádrží i Lednicko Valtickým areálem.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Bezbariérový přístup Dětský koutek Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 9 km Postýlka Terasa TV místnost Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 9 km Billiard Bowling 9.3 km Golf 8.9 km Půjčovna kol 8.3 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.6 km Úschovna jízdních kol Aquapark 8.6 km Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0 km Houbaření Jízda na koni Park 0.3 km Přírodní koupání 5.1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 8.1 km Cukrárna 0.7 km Pizzerie 5.4 km Restaurace 0 km Snídaně Vinný sklípek 0 km Bazén - venkovní 5.1 km Masáže 8.6 km Wellness/lázně 8.6 km TV

Pokoje


Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Pokoje se samostatným soc. zařízením. Každý pokoj je vybavený vlastní ledničkou. Možnost zapůjčení TV na pokoj. Připojení k internetu WiFi i kabelem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události


Pro zájemce uspořádáme posezení ve vinném sklepě v Mikulově. Zajistíme řízené degustace vynikajících přívlastkových vín z Vinařství Volařík, catering i cimbál. Pro zájemce domluvíme prohlídku Vinařství Volařík s výkladem a degustací přímo v provozu. Recepce nabízí k prodeji vína z Vinařství Volařík - pro ubytované za zvýhodněnou cenu o 5 % nižší než přímo ve vinařství!

Stravování


Každý den nabízíme snídaně formou rautu za cenu 120 Kč / osobu. Snídaně podáváme v čase 7:30 - 10:00 hod.