Filtry

Penzion u Námořníka

Pension Okamžitá rezervace
Družstevní 7, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě
4,5

Náš rodinný penzion „U námořníka" leží v klidné části na okraji Františkových Lázní.

Protože jsme milovníci moře a jachtingu, je celý penzion situován do námořního stylu. Budete si u nás připadat jako v přímořské oblasti.

Je vhodný zejména pro pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi a je celý nekuřácký.

Kolem domu je velká oplocená zahrada cca 4.000m2, která je Vám i Vašim dětem plně k dispozici.
Najdete na ní "pirátský ostrov" s dřevěnou maketou hradu, velký maják, houpačky, pískoviště s hračkami, trampolínu a skluzavku.

Máme zde malou oboru se zvířátky jako je poník Matýsek, poník Bertík, prasatko Vašík a husy.

Po domluvě rádi povozíme Vaše děti na poníkovi.

Nově jsme pro Vás v zadní části zahrady vybudovali přírodní koupací jezírko s vodopádem. Využití jezírka je zdarma, k dispozici jsou slunečníky, lehátka a ručníky.


K dispozici je také prostorný altán (pro opravdové gurmány) s kapacitou cca 30 lidí, kde si můžete vy sami něco dobrého ugrilovat, upéct, vyudit nebo jen tak posedět, a také si natočit výtečné 11-ti stupňové pivo.

V přízemí penzionu máme prostornou společenskou místnost s krbem a dětským hracím koutem, která slouží zároveň jako jídelna.

Parkování aut je v areálu penzionu a je zdrama.

Celý areál je na noc uzavřený.


Potřebujete si odpočinout a načerpat nové síly? Tak neváhejte a přijeďte k nám, rádi se o Vás postaráme...

Doufáme, že se Vám bude u nás líbit a budete se k nám rádi vracet.

Jarda a Zuzka


Okolí

Světově proslulé Františkovy Lázně jsou součást tzv. Lázeňského trojúhelníku v Západních Čechách. Byly založeny už v roce 1793 jako Ves císaře Františka a v roce 1865 povýšil císař František Josef I. Františkovy Lázně na město. Město bylo budováno plánovitě, výsledkem je jedinečný architektonický a urbanistický celek, který doplňují parky a lesoparky o rozloze 250 ha. Vychutnáte si zde nádhernou lázeňskou atmosféru kterou přes sezonu Františkovy Lázně a jeho okolí nabízí mnoho sportovních využití: Aquaforum, krásná cyklostezka podél řeky Ohře vedoucí  až do Karlových Varů. Z centra města vyjíždí mikrovláček na projížďku kolem rybníků Amerika. V okolí se nachází několik  zajímavých historických památek, přírodní rezervace, golfové hřiště, lyžařský areál, rybníky ke sportovnímu rybolovu a další.

Typy na Výlet:

Hrad VildštejnJeden z nejstarších hradů v Čechách, hrad Vildštejn ve Skalné. Najdete ho šest kilometrů od města Františkovy Lázně. Muzeum hradu se skutečnými ostatky  bílé paní. Muzeum hasičské techniky  s technikou po baronu Trautenberkovi. Nocležnu pro pocestné vězení i šibenici. Královský sál, který slouží k pořádání  slavnostních hostin, konferencí  i seminářů. Pořádání svatebních obřadů  královských hostin s nezapomenutelnou  kulinářskou i historickou atmosférou. Středověkou hodovnu v historickém  stylu - hosté zde mohou hodovat, neboť hrad má svou bohatou kuchyni s rytířským menu. Proto si zde každý může připadat jako král. Pro dětské návštěvníky je připravena malá podívaná na zvířátka, domácí i divoká.

Aquaforum Františkovy Lázně: vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi Whirlpooly Tobogán Vodní skluzavky Vodní jeskyně Vodní stěnová masáž Vzduchové masážní lavice Vzduchová perlička Vřídla Vzduchová trubková lehátka Sauna Venkovní beach volejbal Dětské venkovní hřiště Snack-bar Aquashop

 

Přírodní rezervace SOOS: Nedaleko Františkových Lázní leží národní přírodní rezervace Soos. Jedná se o rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý v tzv. Mofetách - bahenních sopkách. Naučná stezka vede po dně vyschlého jezera, které mělo slanou (minerální) vodu.

Golf Resort Franzensbad: Jednom z nejkrásnějších hřišť České republiky. Hned za německou hranicí Vás v Hazlově u Františkových Lázní čeká sportovně náročné 18-ti jamkové golfové hřiště. Bylo otevřeno v roce 2002 v půvabné krajině chráněné přírodní oblasti povodí Ohře. 18 drah mezinárodního standardu bylo v přírodním stavu harmonicky začleněno do krajiny.

Golfové hřiště Lázně Kynžvart: V kraji zaslíbeném harmonii, klidu a odpočinku bylo na jaře 2010 znormováno hřiště, které bude jistě patřit mezi nejkrásnější. Falešná skromnost zde není namístě, protože golfové hřiště Kynžvart má k výsadnímu postavení mezi českým a moravskými hřišti objektivní předpoklady. Posuďte sami.

Zámek Kynžvart: Zámek Kynžvart s rozsáhlým parkem leží asi kilometr na jihozápad od města Lázně Kynžvart. Na začátku, od konce 16. století, zde stávala renesanční tvrz, jejíž zdivo bylo po necelých sto letech použito pro stavbu barokního zámečku. Ten sloužil až do doby, kdy jej Klement Wenzel Nepomuk Lothar von Metternich (jehož rodu patřilo toto území od roku 1623 do roku 1945) nechal rozšířit a přestavět ve stylu vídeňského klasicismu a kolem něj nechal zbudovat lesopark. Mimochodem si na to půjčil 900 tisíc zlatých od bankovního domu Rothschild. Právě kníže Metternich, kterého má většina lidí spjata s pojmem „metternichovský absolutismus” nebo s tím, že možná mohl být biologickým otcem Boženy Němcové, shromáždil na Kynžvartu mnoho uměleckých předmětů, sbírky mincí a zbraní a zejména pak knihy, mnohdy ručně psané unikáty a prvotisky. Vidět tu můžete i Metternichovu pracovnu s rozkládacím stolem, který sloužil při jednání na Vídeňském kongresu, zámeckou zbrojnici s 220 zbraněmi nebo kabinet kuriozit. Od května do září je zámek otevřen pro veřejnost od úterý do neděle od 9 do 16 hodin (polední přestávka od 12 do 12.30), v dubnu a říjnu pak pouze o víkendech a o státních svátcích. V ostatních měsících kromě ledna se lze na prohlídce předem domluvit.

Ski areál Aš: Pod rozhlednou na vrchu Háj byl vybudován lyžařský areál se třemi upravovanými sjezdovkami lehké a střední obtížnosti. V lyžařském areálu je možné se občerstvit v otevřeném kiosku s nově upraveným okolím. Terény jsou vhodné jak pro začínající a mírně pokročilé lyžaře, tak pro rodiče s dětmi. V areálu je značeno několik okružních tras pro běžkaře v délkách 3 km, 5 km a 7 km. V létě je pak možné jet po jejich značkách na kolech nebo využít značených cykloturistických cest v okolí Aše.

Rozhledna Salingburg - Františkovy Lázně: Rozhlednu Salingburg najdete na okraji Františkových Lázní u hotelu Pyramida. Rozhledu po kraji sice brání vzrostlé stromy, ale rozhlednička vypadá romanticky. Rozhledna je volně přístupná.

Bismarckova rozhledna - Háj u Aše: Bismarckova rozhledna - Háj u Aše je mohutná 30 m vysoká věž. Byla postavena v roce 1904 podle projektu architekta Wilhelma Kreise. Od 26. března do 30. listopadu - 11:00 - 18:00 hod. Od 1. prosince do 25. března je Bismarckova rozhledna uzavřena Bezplatná prohlídka rozhledny, klíč v blízké restauraci po složení malé zálohy. Klíč od rozhledny je vydán jen osobám starším 18 let.

Rozhledna U strejců - Luby: Na okraji příhraniční obce Luby na Chebsku bylo v roce 2005 vybudováno golfové hřiště, jehož dominantou je dřevěná vyhlídková věž vysoká 22 metrů.Dostanete se k ní buď automobilem po silnici č. 212, která končí přímo u rozhledny, nebo na kole po cyklostezce č. 2132 nebo pěšky po Naučné stezce Lubsko (dlouhá 9 km). Rozhledna je volně přístupná.

Ráj koupání v Aquadonu: Příjemné vodní hrátky pro velké a malé v jedinečném prostředí. 25 metrový bazén, 6 x druhů saun, whirpool, masážní sprcha šíje, trysky v podlaze a venkovní bazén Vám nabízejí při teplotě vody 32°C zaručenou relaxaci. Užijte si výhled na zalesněné louky lázeňského parku. Jednoduše totální uvolnění!


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Taxi TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Šipky Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 2 km Letiště 40 km Vlaková zastávka 0.5 km Bar 1 km Cukrárna 1 km Kavárna 1 km Pivnice 1 km Restaurace 1 km Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 0.1 km Bazén - vnitřní 0.1 km Masáže 0.5 km Sauna 1 km Solárium 1 km Wellness/lázně 0.5 km Stolní hry Aquapark 1.5 km Přírodní koupání 8 km Turistické trasy v okolí

Pokoje

Vybavenost pokojů:

Dvoulůžkový pokoj č.3 + přistýlka pro 1-2 osoby

Vlastní sociální zařízení, sprchový kout, WC, fén

Wi-Fi, TV

Rodinný pokoj č.4, č.6 - 2 lůžka + 2 přistýlky 

Vlastní sociální zařízení, sprchový kout, vana, WC, bidet, fén,

Wi-Fi, TV

Lednice s mrazáčkem, varná konvice

Apartmán č.1 - 6 lůžek + přistýlka pro 1-2 osoby 

Vlastní sociální zařízení, sprchový kout, WC, fén, pračka

Wi-Fi, TV

Plně vybavená kuchyň: nádobí, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice s mrazákem

Apartmán č.2 - 6 lůžek

Vlastní sociální zařízení, sprchový kout,WC, fén

Wi-Fi, TV

Plně vybavená kuchyň: nádobí, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice s mrazákem

Apartmán č.5 - 4 lůžka + přistýlka pro 1-2 osoby

Vlastní sociální zařízení, sprchový kout, WC, fén

Wi-Fi, Tv

Lednice s mrazáčkem, varná konvice, mikrovlná trouba

 

K dispozici máme 5 jídelních židliček pro děti, dětské nádobí, přebalovací pult s plenkami  zdarma. Rádi Vám zapůjčíme za menší poplatek i chůvičku.

Po domluvě ubytujeme i vaše domácí mazlíčky - pejsky!!! Poplatek za psa je 100,-Kč - 250,-Kč/den, dle velikosti psa.

Recenze

Hezký penzion, ideální pro děti Velmi hezký a čistý penzion ve Františkových lázních. Byli jsme tam týden ve větší skupince lidí i s malými dětmi. Vše je stylové v námořnickém stylu, krásně sladěné a promyšlené. Pokoj jsme měli menší, ale zvládli jsme to. Koupelna je proti tomu zase veliká a je tam vana i sprchový kout. Zahrada je krásně vybavená, trampolína a další dětské prvky, děti to tam milovaly. Jsou tam v jedné části i zvířátka, koníci, prasátko, kozy atd. Na koupání je tam biotopové jezírko, ale nečekejte žádné plavání, spíš tak cachtání dětí. Jídelna/společenská místnost je velká a je tam i dětský koutek. Sezení tam není bohužel moc pohodlné, jsou to jen lavice bez opěrky, takže při dlouhém večerním sezení trochu bolí záda. Snídaně jsou na můj vkus drahé, 120Kč na osobu (snídáme celkem málo, takže se
Barbora P 08.2019

Úžasný prostorný a stylový zážitek v mořském / středomořském stylu. Penzion u Namornika je definován mořským / středomořským stylem. Jste uvítáni velkým křižníkem, interiéry jsou stylizovány jachtami nebo čluny, pokoje jsou velice prostorné s přizpůsobeným nábytkem a ložním prádlem. Šli jsme tam v pěti rodinách s dětmi. Místo obsahuje velkou zahradu s grilem, majákem a lodí jako dětské hřiště. Tam jsou také domácí zvířata ve velké zahradě a jeden přírodní bazén. Personál je velmi přátelský a cena je kolem 530 Kč / osoba s dobrou snídaní formou bufetu.
Ota R 09.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Snídaně: 

Snídaně je podávaná formou švédského stolu od 8:00 do 9:30 hodin. 

K snídani Vám nabízíme formou bufetu: cereálie, mléko, jogurt, marmelády, med, nutela, směs sušeného ovoce a oříšků, granko, tvrdé sýry, měkké sýry, uzeniny, párky, vejce, paštiky, lučina, máslo, margarín, ovoce, pečivo bílé i celozrnné, chléb, koláče, koblihy, překapávaná káva, čaj dle vašeho výběru, juice…..dle dohody s ubytovanými. 

Cena za snídani je: 

120,-Kč/os./den

děti 0-3 roky - zdarma

děti 3-6 roků - 60,-Kč/os./den

děti 6-18 roků - 120,-Kč/os./den


Extra

V ceně pobytu je uzavřené parkování u penzionu, energie, teplá voda, odvoz odpadků, závěrečný úklid (u týdenních pobytů také úklid uprostřed týdne, výměna ručníků), využití dětského hřište, pergoly, koupacího jezírka,  pojištění, uložení kol, lyží, kočárků.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka 500m od penzionu.

Vlakové nádraží 1km od penzionu.