Filtry

Vila Tereza

Pension Na poptávku
třída Generála Svobody 1029, 75301 Hranice Ukázat na mapě
?

Skvost prvorepublikové architektury – penzion Tereza se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského sanatoria Janáček. Je zasazen v příjemném prostředí zeleně. Vila má 12 kompletně nově rekonstruovaných pokojů se sociálním zařízením a lednicí. Z toho je jeden pokoj jednolůžkový a jedenáct pokojů dvojlůžkových. Dále nabízíme také jeden kompletně zařízený apartmán s kuchyňskou linkou.

Na recepci je možné si rezervovat ubytování a veškeré služby. Další služby jako je kadeřnictví, solárium, minigolf a tenis nabízí jiná lázeňská sanatoria. Denně je otevřena útulná kavárna. V letních měsících je k dispozici venkovní terasa, kde Vám personál rád vytvoří příjemnou atmosféru.


Okolí

V současnosti lázně Teplice nad Bečvou představují v České republice svým personálním i přístrojovým vybavením špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních výkonech. V lázních se nejedná o klasickou lázeňskou léčbu, kdy se klient pouze pasivně podrobuje tradičním procedurám, ale jde především o aktivní proces intervence do životního stylu člověka s kardiovaskulárními problémy, který na zlepšení svého zdravotního stavu spolupracuje

Atraktivní místa Zbrašovské aragonitové jeskyně

Jedinečný jeskynní systém evropského významu vzniklý současným působením atmosférických a teplých minerálních vod vystupujících z velkých hloubek ve vápencích. Unikátní výzdobou jeskyní je minerál aragonit připomínající koblihy.

Hranická propast, Závrt

Je nejhlubší českou, ale i středoevropskou propastí, jejiž suchá část do níž lze nahlédnout má hloubku 69,5 m. V zatopené části je nejnovějším měřením z roku 1995 potvrzena hloubka 205 m. Blízko propasti se nachází typický trychtýřovitý závrt.

Zřícenina hradu Svrčov

Hrad vznikl koncem 14. století, jeho zakladatelem byl pravděpodobně Hereč Svrč ze Zdounek, od jehož rodového jména je odvozen i název hradu. Svrčov měl sloužit k ochraně statků olomouckého biskupa. Rytíři ze Svrčova drželi hrad až do konce 15. století, kdy jej opustili a nechali zpustnout.

Valšovická jezírka

Nacházejí se v blízkosti obce Valšovice a jsou součástí Školního polesí SLŠ Hranice ve Valšovicích. Tvoří je soustava tří malých vodních nádrží na potoku Krkavec.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Expresní check-out Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 3 km Pokojová služba Postýlka Taxi Terasa TV Zdravotní středisko 4 km Billiard 1 km Bowling 1 km Minigolf 1 km Půjčovna kol 1 km Půjčovna lyží 3 km Půjčovna sportovního vybavení 3 km Squash/ricochet 2 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 4 km Divadlo 1 km Houbaření Kasíno 4 km Letiště 45 km Park 0.1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Vyhlídkové lety Bar 1 km Kavárna Pizzerie 3 km Restaurace 1 km Vinárna 1 km Zahrádka 1 km Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Koupele 0.2 km Masáže 0.2 km Perličková vana 1 km Sauna 0.2 km Solárium 1 km Solná jeskyně 0.4 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Penzion Vila Tereza nabízí komfortní ubytování ve 12 nově zrekonstruovaných pokojích, přičemž si hosté mohou vybírat z 11 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkových pokoje a 1 komplětně zařízený apartmánu včetně kuchyňky. Bezbariérový přístup je do jednolůžkového pokoje, který je umísten v přízemí. Nabízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizí se satelitním příjmem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Na přání zákazníka zajistíme snídaně. V okolí penzionu jsou restaurační zařízení.

Jak se k nám dostat?

Dostupné po celý rok.