Filtry

Hotel Salety

Hotel Na poptávku
Zámecká 239, 69142 Valtice Ukázat na mapě
?

Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednickovaltického areálu zapsaného na seznam UNESCO již v roce 1996.

Nově rekonstruovaná budova hotelu sloužila dříve jako zámecká jízdárna, později jako obecní škola a hospodářská budova. Dnes nabízí atraktivní ubytování v historickém centru města s poutavým výhledem na zámek. Valtice jsou malebné příhraniční město obklopené vinicemi, historickými stavbami v přírodě zvanými Salety a mikulovskou krajinou protkanou cyklictickými stezkami. Město se každoročně stává dějištěm festivalů vína, výstav a dalších kulturních akcí.

Akceptujeme platební karty Visa, MasterCard, EuroCard. Cenová zvýhodnění u nás získáte, jste-li držiteli Ticket Restaurant a kupónů Benefits Plus.

Parkování přímo před hotelem poskytujeme našim hostům ZDARMA.

Hotelovým hostům i návštěvníkům kavárny nabízíme neomezené a bezplatné připojení k internetu prostřednictvím sítě Wi-Fi, kterou je možné využít ve všech hotelových pokojích, kavárně i salónku.


Okolí

Turistické informace a slevové programy. V hotelové recepci Vám rádi poskytneme základní turistické informace a nabídneme přehled aktuálních kulturních akcí ve Valticích. Pro lepší orientaci Vám rádi zapůjčíme mapy Valtic a okolí.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Klimatizace Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Praní prádla Sekretářské služby Směnárna Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Bowling 11 km Půjčovna kol Stolní tenis 0.4 km Tělocvična/sportovní hala 0.4 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 36 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.4 km Houbaření Jízda na koni Park 0.1 km Přírodní koupání 3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Bar Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Restaurace Snídaně Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 10 km Bazén - vnitřní 10 km Masáže 1.3 km Wellness/lázně 36 km

Pokoje

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, Wifi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Zaváděcí ceny!

Stravování

Součástí ceny za ubytování je základní snídaně (konvička snídaňové kávy nebo čaje a domácí koláč), kterou podáváme v hotelové restaurauraci od 7:00 do 10:00.

V nově otevřené kavárně a restauraci Hotelu Salety vás rádi uvítáme denně od 10:00 do 22:00. Připraveno je pro vás posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru i na zahrádce s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku. V příjemném prostředí restaurace si můžete pochutnat na pokrmech regionální i světové kuchyně, denně pro vás připravujeme polední menu za výhodné ceny.

Samozřejmostí v naší nabídce je i prémiová káva značky Julius Meinl a kvalitní vína od místních vinařů. Prostory restaurace s kapacitou 60 míst lze rezervovat jak pro soukromé, tak firemní akce. Svou osobitou atmosférou a umístěním je Hotel Salety ideálním místem pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy i firemního večírku.